Projekty domów letniskowych

0
1820

Domki letniskowe w ostatnich latach stały się bardzo popularne wśród coraz to większej liczby osób. Domek ma być miejscem, które pozwoli Ci oderwać się od codziennych troski i w którym będziesz przez lata relaksował się i odpoczywał.  Dlatego z dostępnych w naszej ofercie znajdziemy wiele typów projektów domków letniskowych od tych tradycyjnych, po bardzo nowoczesne. Aby odzwierciedlić różnorodność projektów, przedstawiamy Ci aspekty, którymi warto się kierować przy wyborze domku dla siebie.

Wygląd domku. W projektach znajdziemy domki drewniane – te bardzo klasyczne znane nam wszystkim. Poprzez domki letniskowe w stylu klasycznym prostym przypominające wyglądem zwykły, prosty domek jednorodzinny, aż po projekty domków w najbardziej nowoczesnej formie, podążające za współczesnymi trendami w budownictwie. Projekty obejmują budynki parterowe, jak i wielopoziomowe dzięki czemu każdy może dopasować domek do swoich indywidualnych potrzeb i komfortu.

Projekty niedużych domów

Jeżeli jesteś zakochany w sielankowym klimacie wakacji pod gruszą zdecydowanie bardziej przemówi do Ciebie drewniany domek, niczym góralska chata jak na przykład projekt domku letniskowego GAJOWO. Z kolei jeżeli podążasz za nowoczesnością, designem i prostotą ewidentnie zwrócisz uwagę na projekt MANAGUA, który w swojej budowie jest prosty a jednak designerski w wykończeniu.

Wybierając projekt bardzo ważnym aspektem jest wielkość domku, jaki chcesz zbudować. Ma ona wpływ szczególnie na koszty budowy, komfort użytkowania jak i późniejsze jego utrzymanie. Jedne z największych projektów zakładają wielkość domku nawet blisko 115m2, te standardowe są o wielkości 40-50m2, a dla osób szukających czegoś mniejszego są zaplanowane projekty o powierzchni około 20m2.

Zarówno jak w tych klasycznych, tak i w nowoczesnych projektach są uwzględnione podstawowe pomieszczenia takie jak części sypialniane, pokoje dzienne z kuchnią i łazienki. W zależności od projektu jaki wybierzemy możemy liczyć na dodatkowe elementy takie jak garderoba, weranda, czy garaż. Warto jest dobrać projekt do własnych potrzeb, tak aby wakacje w tym miejscu sprzyjały naszemu relaksowi i nie sprawiały nam dodatkowych trudności przez lata.

Małe domy rekreacyjne

Aby podjąć zadowalającą decyzję wyboru projektu domku letniskowego warto zastanowić się, jakie funkcje chcemy aby dany domek spełniał. Jeżeli domek letniskowy ma być głównie sypialnią w urokliwym miejscu, czy na ogródku działkowym zadowalające będą małe projekty uwzględniające sypialnię/lub pokój dzienny z dostępem do kuchni i łazienki.

Dla osób planujących pobyty większej liczby osób zdecydowanie zaprojektowane są domki letniskowe z piętrem, gdzie usytuowane są sypialnie, a parter jest miejscem wspólnych spotkań. Jednym bardzo ciekawych elementów w domkach są wyjścia na taras, bądź werandę, gdzie można oddać się błogiemu relaksowi lub pogrillować w ciepłe dni. Jeżeli planujesz budowę domku letniskowego w ogródku, lub na większej działce warto wziąć pod uwagę projekty z garażami, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze i miejsce na działce na dodatkowy schowek na narzędzia.

Projekty domów letniskowych znajdziesz tutaj: https://wybieramprojekt.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here