Najciekawsze oferty mieszkaniowe w Rzeszowie.

Rzeszów to jedno z ciekawszych miast w Polsce. Do niedawna mocno niedoceniane. Usytuowane w południowo-wschodniej Polsce uchodziło za słabo rozwijające się, niewielkie, bez perspektyw.

Tymczasem Rzeszów ma naprawdę sporo do zaoferowania! Dla kogo? Chociażby dla studentów. Działają tu trzy, państwowe uczelnie wyższe i kilka prywatnych. Oferta edukacyjna jest naprawdę duża. Ci, którzy po studiach chcieliby tu zostać również będą zadowoleni. Bezrobocie w tym mieście jest niskie, z kolei wynagrodzenia przewyższają średnie wynagrodzenie brutto z całego województwa podkarpackiego. To bardzo ważne właśnie dla osób młodych, które szukają stabilnego zatrudnienia i atrakcyjnego wynagrodzenia.

Obecnie jest to niezbędne jeśli marzy się o własnym mieszkaniu, które często finansuje się z pomocą środków kredytowych. Dla banku bardzo ważne jest wysokość zarobków oraz długoterminowe umowy o pracę.

Mieszkanie to właśnie drugi ważny dla młodych ludzi aspekt, który biorą pod uwagę wybierając miejsce do zamieszkania. Jeśli chodzi o Rzeszów nie będzie tu problemu ze znalezieniem właściwego lokalu. Dynamika inwestycji mieszkaniowych jest podobna jak w całym kraju i utrzymuje się na dobrym poziomie. Powstaje dużo nowych mieszkań deweloperskich, usytuowanych na nowoczesnych, monitorowanych osiedlach, z pełną infrastrukturą i wszelkimi udogodnieniami jak windy, parkingi czy ochrona.

Jednym z takich ciekawych osiedli są Zielone-Tarasy. Każdy kto szuka mieszkania w Rzeszowie powinien sprawdzić ich ofertę czy to wpisując nazwę czy tez frazę deweloper Rzeszów.

Do wyboru są mieszkania o różnych metrażach, wykonane w nowoczesnych technologiach, z uwzględnieniem architektonicznych i aranżacyjnych aspektów, przestronne i komfortowe. Znajdą tu dla siebie zarówno single, jak i młode małżeństwa, a także rodziny z dziećmi.

Nowoczesne osiedla poza komfortowymi lokalami oferują również atrakcyjnie zagospodarowaną przestrzeń przed budynkiem – skwery, place zabaw, miejsca na spacer z psem, ławeczki i miejsca na rekreację.

Dużym atutem jest to, że ceny za metr kwadratowy są tu sporo niższe niż ceny w innych miastach Polski. Jeśli weźmiemy pod uwagę dobrą sytuację zawodową, atrakcyjną ofertę kulturalną, sportową i turystyczną to okazuje się, ze Rzeszów naprawdę jest idealnym miejscem do zamieszkania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here