Dekoracyjne ściany w salonie - nadaj charakter swoim wnętrzom

Remont mieszkania lub przeprowadzanie prac wykończeniowych w nowym domu to idealna okazja do tego, aby całkowicie odmienić wygląd wnętrz. Wiele osób skupia się jednak wyłącznie na kolorze farby czy rozmaitych dekoracjach, pomijając natomiast ich fakturę. Tym samym zamiast mieć dekoracyjne ściany w salonie, w większości domach i mieszkaniach znajdują się zwyczajne i zarazem nudne wnętrza.

Warto zatem o tym pomyśleć, bo dekoracyjna ściana w salonie nie tylko pozwoli lepiej przystosować wnętrze do planowanej aranżacji, ale też podkreśli oryginalny styl.

Piękny efekt dekoracyjny na ścianach w salonie z tynkiem strukturalnym

Część osób unika wprowadzenia takich dekoracji ze względu na wysokie ceny oraz skomplikowany sposób aplikacji. Na szczęście nowoczesne rozwiązania marki Magnat pozwalają wyeliminować oba te problemy. Wybierając bowiem dostępny w ofercie firmy tynk strukturalny można szybko i bez potrzeby stosowania specjalnych narzędzi otrzymać niepowtarzalną fakturę na każdej ścianie. Tym samym za niewielkie pieniądze można nadać wnętrzom niepowtarzalnego klimatu i odmienić całkowicie wystrój mieszkania. Wysokiej jakości ozdobne tynki na ścianę oferowane są w bardzo zróżnicowanych wariantach, dzięki czemu można je dopasować zarówno do eleganckich wnętrz salonów lub gabinetów, jak i do pokoju dziennego lub nowoczesnych mieszkań. Dodając do wybranego przez siebie tynku farby dekoracyjne Magnat można otrzymać ozdobę w dowolnym kolorze. Bogata oferta pigmentów barwiących tego producenta obejmuje praktycznie wszystkie możliwe odcienie i kolory, więc nie ma ryzyka, że ktoś nie znajdzie dla siebie odpowiedniego koloru. Wiele inspiracji związanych ze stosowaniem takich rozwiązań można znaleźć na stronie producenta. Dowiedz się więcej o ozdobnych tynkach na ścinę z artykułu http://dekoracje-scian.com.pl/tynki-strukturalne-piekne-efekty-scianie/, w którym wszystko zostało szczegółowo wyjaśnione.

Beton dekoracyjny na ścianie w salonie

Specyficzny wygląd betonu dekoracyjnego idealnie pasuje do ścian tam, gdzie liczy się przede wszystkim elegancja. Tym samym jeżeli chodzi o salon, trudno o lepszy wybór niż tynk dekoracyjny beton magnat style, który doskonale sprawdzi się również we wszystkich innych nowoczesnych wnętrzach o industrialnym wystroju. Stosując beton dekoracyjny, można łatwo uzyskać wiele ciekawych efektów. Do najczęściej wybieranych zaliczają się efekt deskowania, stałej stalowej formy lub całkowicie gładki. Nie musisz się również ograniczać i stosować takich rozwiązań wyłącznie do ścian. Czasami bowiem można otrzymać świetne efekty dzięki nieszablonowym rozwiązaniom, czego przykładem może być zastosowanie betonu dekoracyjnego na suficie. Dzięki temu można stworzyć bardzo oryginalny, wręcz awangardowy wystrój. Z pewnością przypadnie on do gustu wszystkim miłośnikom loftów.

Chociaż efekt betonu na ścianie w salonie należy do najczęściej wybieranych rozwiązań, to równie dobrze można go zastosować w kuchni, łazience lub nawet biurze. Nie ma w tym zresztą niczego dziwnego, szczególnie że takie rozwiązanie idealnie wpisuje się w aktualne trendy, gdzie wciąż stawia się na odcienie szarości. Wybierając tynk dekoracyjny beton można łatwo uzyskać oryginalną fakturę w modnym kolorze. Jest to zatem bardzo uniwersalne rozwiązanie, które jednocześnie nie wymaga wysokich nakładów finansowych. Warto więc zastanowić się nad takim wyborem i odmienić wygląd swojego mieszkania lub domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here