Jak wybrać piekarnik elektryczny do zabudowy?

Kuchenna zabudowa jest coraz popularniejsza ze względu na jej wysoką funkcjonalność i możliwość pomieszczenia wielu przedmiotów nawet na małej powierzchni. Ważnym elementem takiej zabudowy jest piekarnik. Jak go wybrać?

Wybierając piekarnik elektryczny do zabudowy, powinno się zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Liczy się nie tylko cena sprzętu, ale i jego parametry, funkcje oraz rozmiary. Dowiedz się, jak wybrać piekarnik pod zabudowę kuchenną.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze piekarnika pod zabudowę?

Piekarnik pod zabudowę przede wszystkim powinien mieć odpowiedni rozmiar – sprawdź ofertę wielofunkcyjnych piekarników elektrycznych do zabudowy pod adresem https://solgaz.eu/piekarniki. Dodatkowo różne pojemności urządzeń odpowiadają na potrzeby rodzin wielodzietnych i kilkupokoleniowych bądź singli i par. Następnie powinno się sprawdzić, jakie ma parametry piekarnik pod zabudowę. Ważne jest przyjrzenie się funkcjom takim jak zużycie prądu, moc i zakres temperatur – są to najważniejsze parametry podczas pieczenia. Dodatkowo ważne jest sprawdzenie, czy piekarnik jest wyposażony w funkcję samooczyszczenia oraz termoobieg, który sprawia, że w całym urządzeniu jest jednakowa temperatura. Jeżeli chodzi o funkcje piekarnika do zabudowy, użytkownicy doceniają możliwość korzystania z rożna obrotowego oraz kamienia do pizzy. W niektórych modelach piekarników pod zabudowę kuchenną znajdzie się również funkcje mikrofalówki oraz parowaru – dzięki takim rozwiązaniom, jedno urządzenie zastąpi aż trzy sprzęty AGD.

Dopasuj piekarnik do swojej kuchni

Piekarnik powinien pasować do kuchni nie tylko pod względem stylistyki, ale i rozmiarów. W małej kuchni dobrze sprawdzają się urządzenia, które są przeznaczone do montażu w szafkach lub słupkach o maksymalnej szerokości 60 cm. Jeżeli potrzebny jest piekarnik do małej kuchni, dobrze jest stawiać na sprzęty 3w1 – dzięki nim korzysta się z funkcji mikrofalówki, gotuje się na parze oraz piecze się ciasta, mięsa oraz inne potrawy. Jeden wielofunkcyjny piekarnik pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie roboczym i w kuchennych szafkach. Co ważne, nawet do niewielkiego aneksu kuchennego można dobrać piekarnik o pojemności 67 litrów, w którym zmieszczą się formy do pieczenia wykorzystywane przez duże rodziny.

Odwiedź sklep internetowy Solgaz z sprzętem AGD do zabudowy – znajdziesz tam sprzęty, które pasują zarówno do większych kuchni, jak i do niewielkich aneksów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here