Dlaczego warto kupić butelkę filtrującą?

0
1443

W czasach kiedy zdrowy tryb życia stał się nieodzownym elementem świadomych swoich potrzeb ludzi, producenci prześcigają się z tworzeniem produktów dostosowanych do oczekiwań współczesnego klienta. Nic więc dziwnego, że z każdym rokiem przybywa coraz więcej towarów spełniających coraz większe wymagania.

Czym jest butelka filtrująca?

Butelka filtrująca jest pojemnikiem, a konkretnie butelką na wodę przeznaczoną do wielokrotnego użytkowania. Umieszczony w opakowaniu specjalny wymienny filtr do wody oparty na naturalnym węglu aktywnym, pozwala nam spożywać wodę kranową bez zanieczyszczeń w postaci chloru i związków organicznych.

Decydując się na zakup butelki filtrującej, chcemy mieć gwarancję udanych zakupów. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzą czołowi producenci butelek filtrujących. Mowa oczywiście o firmach Dafi oraz Brita. Dafi jest firmą działającą na polskim rynku już od ponad 30 lat. Jest to marka rozpoznawalna nie tylko w naszym kraju, ale i na świecie. Wysokiej jakości produkty importowane zarówno ze Stanów Zjednoczonych, jak i Niemiec stanowią idealne połączenie doświadczenia zdobywanego przez lata na rodzimym rynku. Brita natomiast jest niemiecką firmą mająca za sobą ponad 50 lat sukcesów. Jak możemy się dowiedzieć z udostępnionych statystyk, każdego roku przez produkty Brita przepływa ponad 20 miliardów litrów wody.

Zalety butelek filtrujących 

Butelka filtrująca to bezsprzecznie krok w dobrą stronę. Nie chodzi tu tylko bezpośrednio o nasze zdrowie, ale i oszczędność pieniędzy, jak również o ochronę środowiska. Decydując się na zakup butelek filtrujących, dbamy o otaczającą nas przyrodę, ograniczając ilość plastikowych odpadów. Warto podkreślić, że wszystkie butelki filtrujące w naszym sklepie posiadają filtr węglowy o skuteczności potwierdzonej laboratoryjnie, co więcej użytkowanie jednego filtra może zastąpić nawet 300 butelek o pojemności 0,5 l. Oczywiście do wyboru mamy wiele modeli o różnych kolorach i pojemności. 

Butelka filtrująca od sprawdzonych producentów stanowi gwarancję satysfakcjonujących zakupów. Wygodny sportowy korek zapewnia szczelność podczas każdej aktywności. Trwałość, lekkość i poręczność to bez wątpienia cechy, jakie możemy przepisać wymienionemu produktowi. W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt, za pomocą e-maila: biuro@aquamelior.pl lub pod numerem telefonu: 73 014 84 69 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here