Agencja nieruchomości w Bielsku-Białej

Na polskim rynku nieruchomości istnieje wiele agencji nieruchomości. Część z nich jest licencjonowanych, część nie. Część z nich świadczy usługi pod jedną marką w całej Polsce, część pod marką własną specjalizuje się w obsłudze klientów z danego regionu. Jak to wygląda w stolicy Beskidu Śląskiego, tj. w Bielsku-Białej? Z usług której bielskiej agencji nieruchomości warto skorzystać i dlaczego?

Wpisując w wyszukiwarkę frazę: „biuro nieruchomości Bielsko­” wyświetla się wiele różnych stron agencji nieruchomości w Bielsku-Białej. Wśród nich jest agencja Józef Kufel Nieruchomości – agencja, o ugruntowanej renomie na lokalnym runku nieruchomości.

Józef Kufel Nieruchomości – specjalizacja

Józef Kufel Nieruchomości to agencja działająca nieprzerwanie na Beskidzkich rynku nieruchomości już od 1996 roku. Specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych zainteresowanych:

 • kupnem, sprzedażą lub wynajmem domów, mieszkań, działek, lokali, hal i obiektów na terenie miast Bielsko-Biała, Cieszyn i Żywiec oraz powiatów: bielskim, cieszyńskim i żywieckim;
 • wyceną nieruchomości zlokalizowanych na wyżej wymienionym obszarze;
 • poszukiwaniem nieruchomości na zamówienie (według wytycznych klienta);
 • zakupem gotowych projektów domów i garaży;
 • doradztwem w zakresie kredytów hipotecznych oraz ubezpieczeń mieszkań i domów.

Obszar specjalizacji agencji nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości, zakres świadczonych usług oraz rzetelne, profesjonalne i przede wszystkim uczciwe podejście do obu stron transakcji sprawiają, że w swojej historii obsłużyła już blisko tysiąc klientów, a w każdym kolejnym miesiącu spełnia marzenia kolejnych.

Dlaczego warto zatrudnić renomowaną agencję nieruchomości?

Inwestycja w renomowaną agencję to opłacalny biznes.” – mówi jedna z naszych respondentek. „Sprawdzona agencja nieruchomości z Bielska-Białej to skarb. Pozwala nie tylko szybko, ale i dobrze sprzedać nieruchomość. Zaufałam i nie żałuję!” – dodaje. Trudno mieć w tym zakresie inne zdanie. W końcu wiedza na temat różnicy między cenami ofertowymi a transakcyjnymi, jak również znajomość lokalnego rynku pozwalają na precyzyjniejszą wycenę nieruchomości oraz ułatwiają prowadzenie negocjacji. Dobry agent sprawi, że obie strony transakcji będą cieszyć się z rezultatu rozmów.

Bez względu na to, czy szukamy mieszkania w Żywcu, czy domu lub działki w Beskidzie Śląskim, pomoc renomowanej agencji nieruchomości może być nie do przecenienia. W świecie zagmatwanych przepisów oraz skomplikowanych procedur, bardzo łatwo popełnić błąd. Błąd, który w przypadku nieruchomości, może być bardzo kosztowny. Warto zatem zadbać o profesjonalne wsparcie nie tylko podczas zawierania umów transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, ale również podczas poszukiwania nieruchomości. Może się zdarzyć, że nieruchomość znajduje się w niekorzystnej lokalizacji lub ma jakieś wady, o których lepiej wiedzieć zawczasu, niż po fakcie.

Agencja nieruchomości w Bielsku-Białej z prawdziwego zdarzenia

Agencja nieruchomości z prawdziwego zdarzenia to agencja, która:

 • dba o wzorowy kontakt z klientami,
 • szanuje czas swój na równi z czasem kontrahentów,
 • ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie w kontekście promocji ofert,
 • ma wypozycjonowaną stronę, dzięki czemu opublikowane ogłoszenia spotykają się z większym zainteresowaniem,
 • rzetelnie informuje o wadach i zaletach danej nieruchomości.

W Bielsku-Białej jedną z takich agencji jest agencja nieruchomości działająca pod marką Józef Kufel Nieruchomości. Obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych zainteresowanych zakupem mieszkania, domu, działki, lokalu, obiektu i hali zlokalizowanych na terenie miasta Bielsko-Biała oraz powiatu bielskiego.

Z jej agentami można skontaktować się telefonicznie, mailowo oraz osobiście:

 • biuro nieruchomości w Bielsku-Białej:

– tel: 500 014 236

– e-mail: biuro.bielsko@jkn.com.pl

– ul. Cyniarska  22A, 43-300 Bielsko-Biała

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here