Drugie Less Mess Storage w Poznaniu

Nie minął nawet rok od czasu, kiedy w Poznaniu powstał jeden z obiektów Less Mess Storage, czyli firmy oferującej magazyny samoobsługowe na wynajem. Ponieważ jednak taki sposób przechowywania przyciąga coraz więcej klientów, zdecydowano o otwarciu następnego punktu w tym mieście. Już niebawem mieszkańcy Poznania i okolic będą mogli do woli korzystać z kolejnych magazynów dostępnych przez całą dobę. Więcej informacji na stronie https://www.lessmess.storage/self-storage-poznan/.

Less Mess Storage w Poznaniu – kiedy otwarcie nowego punktu?

Do tej pory usługa self storage w Poznaniu była dostępna przy ulicy Ostrowskiej 515. Tutaj centrum Less Mess Storage otwarto na początku stycznia 2019 roku. Podobnie jak w innych obiektach należących do firmy, klienci mają tutaj do dyspozycji przechowalnie o różnych powierzchniach, od najmniejszych (nawet 0,5 m²) do dużych magazynów, które sprawdzają się chociażby do składowania mebli (15,5 m² i więcej). Po kilku miesiącach, ze względu na ogromne zainteresowanie, podjęto decyzję o wybudowaniu kolejnego punktu Less Mess Storage w Poznaniu, który tym razem będzie się mieścił przy ulicy Dąbrowskiego 550.

Planowane otwarcie nowego obiektu to grudzień 2019. Oznacza to, że niecały rok po powstaniu pierwszego z nich konieczne było poszerzenie poznańskiej oferty. Można zatem przypuszczać, że nie będą to jedyne miejsca z magazynami samoobsługowymi w tym mieście. Warto też dodać, że Less Mess Storage stopniowo rozwija swoją działalność w Polsce – w budowie jest także druga lokalizacja w Krakowie, która prawdopodobnie będzie czynna od listopada. Inne punkty można znaleźć w Warszawie, we Wrocławiu i w Trójmieście. Rosnąca popularność self storage sprawia, że zapotrzebowanie wzrasta, a klientów, którzy przekonują się do tej formy przechowywania, jest coraz więcej.

Czy korzystanie z magazynów samoobsługowych jest bezpieczne?

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że składowanie przedmiotów – zwłaszcza tych cennych – w magazynie wiąże się z pewnym ryzykiem. Nie da się ukryć, że usługa self storage nie zdobyła jeszcze w Polsce tak wielu zwolenników, jak stało się to chociażby w USA czy w Europie Zachodniej. Tymczasem to jedno z bezpieczniejszych rozwiązań, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

W przypadku Less Mess Storage każdy, po wybraniu odpowiedniej wielkości magazynu i terminu wynajmu, otrzymuje indywidualny kod dostępu, który gwarantuje, że nikt inny nie będzie w stanie dostać się do pomieszczenia. Na terenie obiektów znajduje się całodobowy monitoring, wszystko jest też wyposażone w czułe alarmy. Alarm jest podłączony do każdego z magazynów, które dodatkowo są zabezpieczane kłódkami. W związku z tym nie ma znaczenia, czy chcemy znaleźć dodatkowe miejsce dla dokumentów, tymczasowo niepotrzebnych mebli, czy może nawet kosztownych sprzętów elektronicznych.

Jako wynajmujący mamy nieograniczony dostęp do przechowywanych rzeczy, ponieważ możemy do nich zajrzeć przez 7 dni w tygodniu, bez względu na porę. Oznacza to, że nawet jeśli będziemy potrzebowali pilnie dostać się do któregoś z umieszczonych w magazynie przedmiotów, to nie ma ku temu żadnych przeszkód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here