Automatyczne ekspresy do kawy

Chcesz cieszyć się wyśmienitą i świeżo parzoną kawą, której filiżanka będzie dostępna dosłownie na jedno kliknięcie?

Aby Ci to ułatwić – stworzyliśmy ranking, w którym znajdziesz zestawienie ekspresów do kawy, które polecamy. Sprawdź i zdecyduj, który z nich wzbogaci wyposażenie, chociażby Twojej kuchni!

Miejsce numer 3: ekspres Modena A6

Kompleksowość to najlepsze słowo, które pokazuje możliwości tego urządzenia. Jest małe, poręczne, proste i wygodne w użytkowaniu, a dodatkowo – pozwala na tworzenie różnych kompozycji smakowych. Urządzenie posiada oddzielną dyszę do spieniania mleka. W zestawie znajdziesz również  dzbanek oraz termometr, które ułatwią Ci tworzenie wyjątkowych kompozycji.

Czy potrzeba czegoś więcej 😉?!

Ciśnienie: 19 bar

Moc: 950 – 1300 W

Waga: 7,5 kg

Wymiary: 44 x 27 x 34,5 cm

Tego rodzaju automatyczny ekspres do kawy znajdziesz i kupisz już od 1699 złotych.

Miejsce numer 2: ekspres Siena A7

Druga pozycja przypada urządzeniu, które łączy w sobie doskonałą ergonomię, świetny design, a dodatkowo – wysokie parametry użytkowe. Potężny zapas mocy, kompleksowe rozmiary oraz możliwość przygotowania różnych kaw (od 20 do 250 ml). Jeśli podczas przygotowywania kawy bardziej często zależy Ci na czasie – z pewnością wykorzystasz unikalną funkcję one touch, dzięki której za pomocą tylko 1 kliknięcia przygotujesz ulubiony napój.

A to tylko kilka powodów, dlaczego warto wybrać właśnie ten produkt!

Ciśnienie: 19 bar

Moc: 1400 W

Waga: 10 kg

Wymiary: 44 x 27 x 34,5 cm

Ten ekspres do kawy jest dostępny w sprzedaży już od 1999 złotych.

Miejsce numer 1: ekspres Roma A10 Home

Pierwsze miejsce w naszym rankingu 4Swiss zdecydowanie należy się najbardziej wszechstronnemu automatycznemu ekspresowi do kawy. Model Roma 10A Home posiada wszystkie najlepsze cechy  ekspresu Siena, a dodatkowo jest wyposażona w panel dotykowy. Dzięki temu, poza możliwością przygotowywania wyśmienitych i bardzo różnorodnych napojów, zapewni Ci również komfort (m.in. za sprawą kolorowych dotykowych ekranów LCD).

Ciśnienie: 19 bar

Moc: 1400 W

Waga: 10,5 kg

Wymiary: 44 x 27 x 34,5 cm

Tego typu urządzenie kupisz już za około 2999 złotych.

Najlepsze automatyczne ekspresy do kawy 4Swiss w rankingu 2023 – podsumowanie

Pamiętaj, aby podczas podejmowania ostatecznej decyzji, kierować się nie tylko ceną, ale również innymi cechami ekspresów do kawy. W tym obszarze warto wziąć pod uwagę zarówno ich możliwości (parametry), jak i design. Możesz to zrobić wygodnie – korzystając z naszej intuicyjnej porównywarki ekspresów 4Swiss.

Jeśli szukasz urządzenia, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania – odwiedź oficjalny sklep marki 4Swiss.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here