mieszkanie

Życie potrafi zaskakiwać i zdarza się, że musisz jak najszybciej sprzedać swoją nieruchomość. Jeżeli jest pełnowartościowa i ma świetną lokalizację, z pewnością nie będzie z tym problemu. Gorzej, jeśli znajduje się w mało atrakcyjnej części miasta lub na wsi, wymaga generalnego remontu, a co gorsze nie ma uregulowanej sytuacji prawnej. Co można wtedy zrobić?

Problem ze sprzedażą mieszkania może wynikać z wieloletnich zaniedbań lub nieszczęśliwego zdarzenia, na przykład pożaru lub zalania. Czasem powodem trudności ze sprzedażą jest trudna lokalizacja, zły stan techniczny, niefunkcjonalny układ pomieszczeń lub po prostu żądasz zbyt wysokiej ceny. Może też zdarzyć się sytuacja, że potrzebujesz gotówki, a mieszkanie jest Twoim jedynym wartościowym aktywem. Problem, w tym, że nieruchomość wymaga generalnego remontu. Twój telefon milczy i nikt nie chce jej nawet zobaczyć. 

Sprzedaż takiej nieruchomości może ciągnąć się latami i nie jest pewne, czy w ogóle znajdzie swojego nabywcę. Nie ma co ukrywać, że taką nieruchomością raczej nikt nie będzie zainteresowany. W przypadku takich lokali mieszkalnych, czy domów trudno jest oszacować ostateczny koszt remontu i mało jaki nabywca, będzie chciał zaryzykować zakup takiej nieruchomości. 

Dlatego właśnie, najlepiej jest szybko sprzedać nieruchomość za gotówkę i mieć problem z głowy. W ten sposób nieruchomość nie generuje comiesięcznych kosztów, a Ty możesz kupić inne mieszkanie. Musisz mieć świadomość, że nie wszystkie nieruchomości są nowe, piękne i zadbane.  Bywają i takie jak Twoja, co nie oznacza, że nie masz szans na korzystną sprzedaż. Zastanawiasz się, w takim razie – kto kupi taką nieruchomość?

Osoby, które mają trudności ze sprzedażą nieruchomości, szczególnie tych w mniejszych miejscowościach, powinny sprawdzić ofertę skupu nieruchomości.  Skup nieruchomości rozwiązuje problemy związane ze swobodnym rozporządzaniem majątkiem osobistym, a szczególnie trudnymi do sprzedaży na wolnym rynku nieruchomościami. Przykładem jest największy w Polsce skup nieruchomości Skup.io. Sprzedaż mieszkania do tego skupu nieruchomości jest wyjątkowo wygodna i prosta.

To profesjonaliści, którzy uczciwie organizują wszystkie formalności i prowadzą uciążliwy proces sprzedaży. Klienci otrzymują rzetelne wyceny rzeczoznawcy, umowa podpisywana jest u notariusza, gotówka wypłacana jest tego samego dnia, a wszystkie koszty są po ich stronie.  Zespół Skup.io to doświadczeni specjaliści w dziedzinie prawa i nieruchomości. Warto im zaufać!

Odwiedź stronę www.skup.io i dowiedz się jak prawidłowo wycenić mieszkanie na sprzedaż.

www.Skup.io | Tel. +48 799 353 353

Odwiedź stronę www.skup.io i dowiedz się jak prawidłowo wycenić mieszkanie na sprzedaż.

www.Skup.io | Tel. +48 799 353 353

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here