Zalety kupowania ram na wymiar

Masz już dość jednakowych ramek na zdjęcia dostępnych w sklepach sieciowych? Szukasz wyjątkowej ramki, dopasowanej dokładnie do stylu pomieszczenia w Twoim mieszkaniu oraz tematyki zdjęcia? Rozwiązaniem jest rama na wymiar.

Ramki na zdjęcia – takie jak u wszystkich czy może coś oryginalnego?

Dekoracje w mieszkaniu takie jak ramki na zdjęcia to jeden z ulubionych gadżetów chyba każdej kobiety. Lubimy wieszać ramki na ścianie, a nawet tworzyć z nich modną galerię pełną zdjęć i ciekawych grafik. To z pewnością niedrogi sposób na ozdobienie ściany w modny sposób, który dodatkowo sprawia, że we wnętrzu jest bardziej przytulnie i „po naszemu”. Problem zaczyna się w momencie, kiedy wszystkie ramki dostępne w popularnych sieciówkach wyglądają tak samo. Ponadto nie zachwycają jakością – często ramka, która z daleka wygląda na ładne cacko wykonane z ceramiki lub naturalnego drewna w rzeczywistości jest najzwyklejszym chińskim plastikiem.

Współcześnie, mając coraz więcej pieniędzy i większą świadomość odnośnie dekorowania wnętrz, coraz chętniej sięgamy po wysokiej jakości ramki na zdjęcia na wymiar. Powstają nawet wyspecjalizowane sklepy jak ramka.pl oferujące ramy na wymiar w tysiącach wzorów i rozmiarów, które można dopasować dzięki kreatorowi online.

ramki

Ramka na zdjęcia na wymiar

Na przykładzie wspomnianego sklepu zobaczmy, jakiego rodzaju dekoracje możemy zaprojektować i dopasować konkretnie do naszych potrzeb. W katalogu wzorów jest ponad pół tysiąca propozycji, podzielonych ze względu na materiał wykonania – drewno, drewno egzotyczne, MDF, plastik oraz aluminium. Dostępne są ramki w stylu klasycznym, retro, nowoczesnym, a także minimalistycznym. To także np. ramki skandynawskie czy w stylu art deco. Po wybraniu interesującego nas wzoru przystępujemy do projektowania ram na wymiar. Wybieramy szerokość i długość, możemy dodać passe-partout w jednym z wielu oferowanych kolorów i rozmiarów. Ceny podane są za metr bieżący, a ostateczna cena ramy na wymiar wyświetlana jest na podczas projektowania i zmieniania wymiarów. Możemy zamówić ramki także w niestandardowym rozmiarze i oprawić np. stary obraz po babci czy grafikę.

Oprawianie zdjęć na wymiar w sklepie ramka.pl

Sklep dostarcza wszystkie potrzebne informacje techniczne na temat ram, takie jak rysunek przekroju, szerokość listwy, wysokość felcu oraz oczywiście materiał wykonania. Wchodząc do projektora ramek zobaczycie także informuje odnośnie przewidywanego czasu dostawy. Firma oferuje także przesyłanie oprawionych zdjęć na gotowo w nowe ramki. Wówczas wystarczy tylko załączyć potrzebny plik graficzny w rozmiarze umożliwiającym wydruk w wysokiej jakości. Cały katalog wzorów ramek na wymiar znajdziecie na stronie https://www.ramka.pl/ramy-na-wymiar.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here