roleta dzień noc

Rolety okienne to wynalazek, który jest naprawdę pomocny w życiu codziennym. Te nowoczesne żaluzje regulują temperaturę i nasłonecznienie w pomieszczeniu, pozwalają uciąć sobie drzemkę w trakcie dnia i chronią nas przed spojrzeniami ciekawskich sąsiadów. W sprzedaży jest wiele rodzajów rolet. Każdy klient może dobrać produkt o odpowiadającej mu funkcjonalności i kolorystyce. Jeśli zależy Ci na tym, aby móc swobodnie wpływać na dopływ światła słonecznego do danego lokalu, to warto zdecydować się na zakup rolet dzień noc.

Jak zbudowane są tego typu rolety?

Roleta dzień noc bywa nazywana również roletą duo. Nazwa ta wynika z budowy rolety. Składa się ona z dwóch warstw materiałów ułożonych naprzemiennie w poziome pasy. Przy czym pierwszy typ tkaniny jest przezroczysty, natomiast drugi zaciemniający. Dzięki systemowi rolowania rolety, pasy nachodzą na siebie. W związku z tym można uzyskać roletę w całości zasłaniającą to, co dzieje się w danym pomieszczeniu lub roletę, która w części będzie przezroczysta jak firanka. Jeśli mamy taką ochotę, to bez problemu zwiniemy całą roletę do kasety, czym zapewnimy sobie pełny dostęp do okna i promieni słonecznych.

Tego typu rolety posiadają różne konstrukcje i mechanizmy montażu. W opcji są:

  • mini rolety dzień i noc,
  • rolety dzień i noc w kasecie płaskiej,
  • rolety dzień i noc w kasecie przestrzennej.

Rolety można zamocować na co najmniej trzy sposoby. Nadają się do tego, aby przykleić je do ramy okna, przykręcić do ramy okna lub przykręcić do ściany nad oknem. Każdy z wymienionych sposobów ma swoich zwolenników. Montaż jest zatem mniej lub bardziej inwazyjny.

Do jakich pomieszczeń nadają się rolety dzień noc?

Ogromną zaletą rolet dzień noc jest ich uniwersalność. Prezentują się świetnie w każdym domowym lub biurowym pomieszczeniu. Szczególnie przydatne są w pokojach, których okna wychodzą na ulicę. Z jednej strony zabezpieczają nas przed niepożądanymi spojrzeniami przechodniów, z drugiej jednak strony umożliwiają nam pracę lub odpoczynek z dostępem do dziennego światła.

Duża funkcjonalność i estetyka rolet dzień noc sprawiają, że montuje się je w całym domu. Z powodzeniem sprawdzają się w oknach znajdujących się w kuchni, salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, pokoju gościnnym, przedpokoju, a nawet w garażu lub piwnicy.

Gdzie kupić rolety dzień i noc na wymiar?

O możliwości wieloletniego użytkowania rolet decyduje jakość ich wykonania. Godny polecenia sklep to Rolety24.pl. Pełną ofertę sprzedawcy można znaleźć pod adresem internetowym: https://rolety24.net. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży rolet. W asortymencie sklepu znajdują się rolety dostępne na zamówienie. W większości domów szerokość okien różni się od siebie. Opcja zamówienia konkretnych wymiarów rolety to pewność, że produkt będzie dobrze dopasowany.

Na indywidualne życzenie klienta może być przygotowana roleta dzień noc. Podczas składania zamówienia należy wybrać konkretny model rolety, wybrać rodzaj listwy przyszybowej oraz stronę sterowania roletą. Bardzo istotne jest właściwe zmierzenie okna i podanie jego wymiarów. Na stronie internetowej sklepu znajdują się filmiki, które pokazują jak to zrobić.

Sklep oferuje szeroki wybór kolorów tkanin, z których wykonano roletę. Dostępne są jaśniejsze i ciemniejsze barwy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym ułatwieniem dla klientów jest możliwość zamówienia darmowych próbek tkanin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here