Wynajem biur w Warszawie w okolicach Centrum

Zastanawiasz się nad rozwojem lub otwarciem firmy? Myśl długofalowo, bowiem to, co teraz wydaje Ci się małe, może szybko rozrosnąć się do dużej, świetnie prosperującej firmy. Dlatego potrzebujesz biura w Warszawie, żeby przyciągnąć zagranicznych kontrahentów i polskich wielkich graczy. Zastanawiasz się, jak wynająć biuro w przystępnej cenie, które będzie wspaniałą wizytówką Twojej działalności?

Gdzie znajdują się najlepsze miejsca na wynajęcie biura w Warszawie?

Warszawa to stolica naszego kraju, ale także duży ośrodek gospodarczy, przyciągający inwestorów i zamożnych klientów z całego świata. Zagraniczni kontrahenci zdają sobie sprawę, że w Polsce warto jest inwestować, gdyż stanowi ważny ośrodek i punkt geograficzny nie tylko istotny z punktu widzenia Unii Europejskiej, ale także ekspansji na wschód i tereny północne. Dlatego tak ważne jest, aby posiadać siedzibę biura w Warszawie, centralnym punkcie Polski. Gdzie najlepiej wynająć biuro?

Biura do wynajęcia Warszawa to kilka dzielnic, które mają największe znaczenie. Centrum miasta określone jest dzielnicą „Śródmieście”, ale w tej dzielnicy ceny biur do wynajęcia są horrendalnie wysokie! Dlatego warto pomyśleć o dzielnicach, które otaczają centrum, ale Śródmieściem nie są. Dlatego polecamy dzielnicę Ochota, która jest dość niewielką dzielnicą, ale położoną w doskonałym miejscu.

Ochota od północnego-zachodu graniczy ze Śródmieściem; punktem granicznym jest ulica Niepodległości, a także położony obok Dworzec Centralny. Ochota obejmuje także „Filtry”, „Starą Ochotę”, „Szczęśliwice” i „Rakowiec”. Północną granicę Ochoty wyznacza ulica Aleje Jerozolimskie, a zatem jest to praktycznie ścisłe centrum Warszawy. Czy jednak ceny są tak samo wysokie jak na Śródmieściu?

Czym kierować się przy wyborze biura do wynajęcia w Warszawie?

Biura do wynajęcia Warszawa Ochota to doskonała lokalizacja jak wspomnieliśmy, znajdująca się blisko centrum. Przy wyborze siedziby biura lub biura na prowadzenie całej działalności kierujemy się zazwyczaj w pierwszej kolejności ceną. Niech nas to jednak nie zmyli, gdyż wyższa cena biura położonego w świetnym miejscu może przełożyć się na większe zyski! Dla przykładu możemy wymienić „Central Tower”, który do najtańszych nie należy, ale cenę ma jednak nie najwyższe, a jest położony praktycznie w centrum Warszawy.

„Central Tower” położony jest po przeciwnej stronie Dworca Centralnego, z którego można dojść przejściem podziemnym. Wieżowiec widzą wszyscy jadący ulicą Jana Pawła II, przechodzącą w tym miejscu w ulicę Chałubińskiego. Obok znajduje się także kolejka WKD oraz bogata oferta restauracyjna. Stąd także jest niedaleko do Pałacu Kultury, który stanowi nieodłączny element wizytówki Warszawy i zagraniczni klienci z pewnością będą zachwyceni, gdy zorganizujesz im wycieczkę do tego miejsca, dokąd spokojnie można dojść spacerkiem.

Pamiętaj, że przy najmie lokalu biurowego ceny za metr kwadratowy powierzchni biurowej oraz za metr kwadratowy miejsc parkingowych podawany jest w euro, natomiast koszty eksploatacyjne podawane są już w polskiej walucie. Warto mieć to na uwadze i zadbać o wynajęcie jak największej liczby miejsc parkingowych, bo może mieć to później kluczowe znaczenie podczas rozwoju firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here