karton

Nie od dziś wiadomo, że opakowanie ma znaczenie. Jego wygląd i wykonanie wpływa na efekt pierwszego wrażenia. Jeśli sprzedajemy produkty wysokiej jakości, to nie powinniśmy zatem oszczędzać na opakowaniu. W odczuciu klienta zarówno konkretny produkt, jak i opakowanie tworzą jedną całość. Warto mieć świadomość, że na rynku z powodzeniem działa firma, która wykonuje efektowne opakowania zgodnie z wymaganiami zamawiającego.

Firma projektująca i produkująca opakowania

Firma All4In to doświadczony wytwórca różnego rodzaju opakowań. Co istotne, załoga firmy realizuje cały proces wytwórczy. Posiada wiedzę, technologię oraz urządzenia. Kontroluje zatem zarówno zadania projektowe, jak i wytwórcze. Wysłuchuje wszystkich sugestii zamawiającego i tworzy reprezentacyjne opakowania, które podkreślają markę zapakowanego w nich produktu. Z usług firmy All4In korzystają także przedsiębiorstwa, które szukają stylowych opakowań do swoich firmowych gadżetów z logo firmy.

Opakowania są idealnie dopasowane do zawartości. Co istotne, dla przedstawicieli firmy nie ma rzeczy niemożliwych. Dostępne są różne warianty opakowań. Nie ma przeszkód, aby zamówić opakowanie w dowolnym, nawet nieregularnym kształcie oraz wielkości. Wrażenie robi lista materiałów, z których się je wykonuje.

Firma otwarta jest na różne rodzaje współpracy. Zainteresowane osoby mogą skorzystać z formularza kontaktowego, który zamieszczono na stronie internetowej All4In.pl. Należy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz przedstawić swoją wizję i wymagania. Po przeanalizowaniu zapytania, przedstawiciel firmy w krótkim czasie się odezwie i zaproponuje konkretne rozwiązania.

Materiały, z których wykonuje się opakowania

Oferta materiałowa jest naprawdę szeroka. All4In proponuje:

  • opakowania drewniane,
  • opakowania jubilerskie,
  • opakowania metalowe,
  • opakowania na prezenty,
  • opakowania ozdobne,
  • opakowania personalizowane,
  • opakowania z nadrukiem.

Dostępne są zarówno małe, duże i wielkie pudełka o okrągłym, kwadratowym lub innym kształcie. Każde zamówienie tworzone jest na miarę i spełnia indywidualne oczekiwania klientów. Asortyment cechuje niezwykła różnorodność. W katalogu produktów znajdują się ozdobne opakowania wykonane z tkanin, w tym z aksamitu, satyny, skóry ekologicznej, karbonu, akrylu.

Wszystkie dostępne rodzaje materiałów gwarantują trwałość opakowania, wygodne użytkowanie, atrakcyjny design. Do tego nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Klienci cenią sobie All4In nie tylko za wysoki standard wyrobów, ale również przystępne ceny i atrakcyjny system współpracy.

Dlaczego warto zamówić opakowania wykonane z drewna?

W dzisiejszych czasach duże znaczenie przywiązuje się do ochrony środowiska. Wykorzystanie ekologicznych opakowań z drewna bardzo pozytywnie wpływa na renomę firmy. Drewno to materiał, z którego można wyprodukować naprawdę imponujące opakowania, które będą podkreślały proekologiczną działalność danej firmy.

Wybór opakowań drewnianych daje spore możliwości dekoracyjne i personalizacyjne. Stanowią idealną bazę do intarsji, wypalenia graweru, umieszczenia metalowej tabliczki, przedstawienia wyraźnej grafiki. Do tego w środku pudełka można umieścić dowolną wyściółkę (na przykład: z pianki, z tkaniny, z trocin).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here