Szukanie prezentów last minute, czyli, co podarować znajomym na rocznicę ślubu?

Zdarzają się sytuacje, że zostaniemy zaproszenie na daną uroczystość na tzw. ostatnią chwilę. Jednak bądźmy szczerzy, znacznie częściej po prostu zapominamy i wtedy okazuje się, że przyjęcie z okazji rocznicy ślubu jest już jutro, a my nie mamy prezentu. Co wtedy należy zrobić? Oczywiście przeczytać nasz poradnik, z którego dowiecie się jak szukać prezentów last minute i co podarować znajomym na rocznicę ślubu. Już teraz zdradzimy Wam, że ramki na zdjęcia ślubne są doskonałym wyborem.

Ramki na zdjęcia ślubne – ponadczasowe i nader stylowe

Dobry prezent na rocznicę ślubu powinien być sentymentalny, a jednocześnie stylowy. Idealnie, jeżeli jeszcze jego cena nie będzie zbyt wygórowana. Zatem, co można podarować? Oczywiście ślubna ramka na zdjęcia. Taka eklektyczna ozdoba będzie świetnie prezentować się zarówno w sypialni, jak i w salonie. Możesz również wybrać ślubną ramkę na zdjęcia i umieścić w niej kilka fotek jubilatów, najlepiej takich z przymrużeniem oka. Taki prezent wywoła zachwyt na ustach i w oczach obdarowanych, a jednocześnie ucieszy się także twój portfel, czy karta kredytowa wszak dużo nie wydasz.

Coś słodkiego na te słodkie lata

Jeżeli nadal nie dysponujesz wysokimi środkami na prezent, a do wypłaty jeszcze daleko i Twój stan konta pozostawia wiele do życzenia, to warto w takiej sytuacji podarować czekoladki. Oczywiście nie pierwsze lepsze, z supermarketu, bo to byłby totalny nietakt. Zdecydowanie lepiej kupić słodkości ręcznie robione. Takie manufaktury są niemal w każdym mieście. Oczywiście ceny czekoladek są wyższe niż tych ze sklepu, ale przecież za jakość trzeba płacić. Jeżeli o rocznicy znajomych przypomni Ci się wcześniej, to wtedy łakocie możesz zamówić przez Internet i dodatkowo zdecydować się na wygrawerowanie życzeń np. w drewnianym pudełku. Jeżeli chcesz pojawić się na przyjęciu z tzw. gestem to koniecznie kup jeszcze szampana, ale oczywiście prawdziwego szampana, a nie wino musujące.

Czas dla zakochanych

O miłość trzeba dbać, wszak niepielęgnowane uczucie może się wypalić. Dlatego warto z okazji rocznicy podarować czas dla dwojga. To szczególny prezent, który ucieszy solenizantów. Ty zajmiesz się ich dziećmi, a oni będą mogli wyjść wspólnie bez krzyków maluchów, czy kłócących się nastolatków. Zatem do „czasu dla dwojga” możesz dołączyć bilety do kina, z zakupem biletów do teatru może być trudniej, szczególnie na ostatnią chwilę, ale kino też jest ok. Potem zakochani mogą wybrać się na romantyczną kolację. Jeżeli to Twoi dobrzy znajomi, a ty totalnie o wszystkim zapomniałaś to podaruj im ręcznie wykonany voucher na czas we dwoje. Ty po przyjęciu zabierasz dzieci, a oni mają czas dla siebie. Taki prezent, choć niematerialny także na pewno ich ucieszy.

Na szybko i bez wysiłku

Nasza kolejna propozycja tak naprawdę nie wymaga totalnie wysiłku, a dodatkowo nie musisz nawet wychodzić z domu, aby ją zakupić. Choć przez niektórych dawanie takiego upominku jest niezbyt dobrze widzialne, to jak mówi przysłowie „lepszy rydz, niż nic”. Zatem zamiast pojawiać się na przyjęciu z kopertą, albo z czekoladkami z supermarketu to zdecydowanie lepiej podarować osobom obchodzącym rocznice bon podarunkowy. Wiele firm oferuje zakupy przez Internet, choćby Zalando. Na tej stronie możecie znaleźć niemal wszystko, zatem i osoby obdarowane coś dla siebie wybiorą. Z kolei, jeżeli jesteście odważni i nie boicie się zaryzykować to także doskonałym prezentem last minute, ale po który już będziecie musieli się pofatygować do sklepu jest voucher do sex shopu. Taki prezent jest ciekawy, ale wychodzi też poza ramy konwenansów. Zatem jest dobrze widziany, jeżeli znajomi mają luz, wszak sztywniacy mogą się obrazić.

Prezent z okazji rocznicy ślubu nie musi być kosztowny dla Waszego portfela. Oczywiście jeżeli was stać, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście sypnęli groszem. Wtedy możecie zdecydować się na zakup weekendu dla dwojga, czy skoku na spadochronie. Pamiętajcie jednak, aby prezent był kupowany z sercem, a nie tylko dlatego, aby mieć to z głowy. Wtedy macie pewność, że obdarowani będą nim zachwyceni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here