Szafy przesuwne do każdego wnętrza

Szafa to fantastyczny mebel, z którego nie warto rezygnować. Pomieści wszystkie rzeczy, dając poczucie minimalizmu. Szczególną uwagę przykuwają lustra, które powiększają optycznie małe przestrzenie. Wybierz idealną do każdego wnętrza.

Szafa w korytarzu

Korytarz lub przedpokój, mimo że najmniejsze, stanowią jeden z najważniejszych punktów w domu. To w nim musi znaleźć się miejsce na wszystkie kurtki, buty i inne elementy garderoby wyjściowej. Stosowane w większości miejsc wieszaki z dużą ilością odzieży oraz otwarte półki na buty tworzą wizualny bałagan. Nawet w małych korytarzach znajdzie się miejsce na pojemną szafę przesuwną z lustrem. Jeżeli gotowe szafy z lustrami mają zbyt długą szerokość bądź długość, zawsze możemy zdecydować się na szafę pod wymiar. Taką możliwość daje sklep wikimeble.pl. W szafie musi znaleźć się bezwzględnie miejsce na odzież wiszącą oraz półki. Sam dół dodatkowo posłuży jako miejsce na schowanie odkurzacza, czy czegokolwiek innego, co nie powinno stać na widoku. Lustra optycznie powiększą niewielkie pomieszczenie i zniwelują konieczność zakupu oddzielnego lustra do przeglądania.

Szafa w salonie

Szafy w salonie stają się hitem, szczególnie szafy przesuwne z lustrami. Dzięki nim jesteśmy w stanie uporządkować całą przestrzeń, ograniczając się jedynie do niezbędnych rzeczy. Czy warto? Zdecydowanie tak, szczególnie gdy zależy nam na nowoczesnym, ale nie wyrafinowanym wnętrzu. Szafy przesuwne z lustrami są piękne, funkcjonalne i potrzebne. Nie szpecą już jak za dawnych lat, a wręcz przeciwnie, jako jedyny mebel w salonie stają się dodatkową ozdobą. W zależności od stylu, jaki chcemy uzyskać, mamy możliwość dobrania wielu rozmiarów i kolorów. Najefektowniejsze jest dobranie rozmiaru szafy przesuwnej w taki sposób, aby zakryła całą krótszą ścianę.

Szafa w sypialni

Sypialnia jest często niewielkim pomieszczeniem, które wymaga organizacji. Łóżko sypialniane zajmuje większość jej przestrzeni, dlatego jedynym możliwym wyborem stają się także szafy przesuwne. Warto zwrócić szczególną uwagę na szafy trzydrzwiowe, które pozwolą podzielić przestrzeń na trzy oddzielne warianty. W takiej szafie warto stworzyć oddzielne miejsce na odzież kobiecą, męską i oczywiście pościele bądź ręczniki. W pojemnych półkach, które znajdują się na samej górze, możemy przechowywać odzież sezonową. Jest to szczególnie ważne, gdy nie posiadamy strychu, czy piwnicy.

W dzisiejszych czasach, gdy możliwości jest więcej, każdy z nas może stać się właścicielem identycznych szaf przesuwnych z lustrem. Najlepiej zamówić je u jednego producenta, na przykład W WikiMeble i dopasować indywidualnie rozmiar do każdego wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here