Studia w obszarze architektury logistyki

Sopocka Szkoła Wyższa przygotowuje studentów do transformacji świata i stworzenia znaczących środowisk. Dzięki podejściu opartemu na projektach do uczenia się oraz zróżnicowanemu gronu wykładowców i studentów program syntetyzuje względy kreatywne, techniczne, środowiskowe i społeczne, a kieruje nim duch przyszłości i przedsiębiorczość.

Studia inżynierskie logistyka

Oprócz studiów inżynierskich uczelnie oferuje także studia architektoniczne, które cieszą się ogromną popularnością. Wykładowcy uczą uczniów opanowania podstawowych narzędzi i umiejętności architekta, jednocześnie zachęcając ich do szerokiego i twórczego myślenia o tym, jak te narzędzia i umiejętności mogą być wykorzystane w przyszłości. Studia te są dla tych, którzy chcą pobudzić swoją kreatywność, pracować z najnowszymi technologiami i stawić czoła wyzwaniom zrównoważonego rozwoju. Program, który daje uczniom przedsiębiorcze podejście i umiejętności potrzebne do bycia liderami w transformacji środowiska zbudowanego. Studia inżynierskie logistyka Gdańsk to również obszary nauki, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodych ludzi.

Architektura

Twoja podróż do świata architektury rozpocznie się w Sopockiej Szkole Wyższej. Studio komunikacji graficznej nauczy Cię słownictwa operacji architektonicznych oraz narzędzi do ich prawidłowego przedstawienia w języku graficznym. W swoich zastosowanych kursach z matematyki i fizyki przygotujesz się do obliczeń strukturalnych i środowiskowych. Na drugim roku studiów poszerzysz swoją wiedzę na temat technologii budowlanych. Rozpoczniesz także warsztaty z zakresu eksperymentowania i projektowania przedsiębiorczości, a także rozwiniesz swoją kreatywność, wykraczając poza granice architektury, aby zająć się fotografią, filmem i sztuką. W międzyczasie na zajęciach z historii i teorii architektury poznasz globalne podejście do architektury z dawnych lat. Dział ten jest niesamowicie interesujący.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here