Robocze bluzy polarowe - kup je dla swoich pracowników

W wielu branżach wymagane jest noszenie odzienia dobrze dopasowanego do specyfiki pracy oraz panujących w niej warunków, czy to w pomieszczeniu, czy też na terenie zewnętrznym. Jednymi z najchętniej wybieranych strojów są bluzy robocze, które nie tylko zapewniają odpowiednią temperaturę podczas pracy, ale także mogą być bardzo funkcjonalne. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Dla kogo przydatna będzie bluza robocza?

Istnieje cały szereg prac, które wymagają od pracowników ubierania się w stroje dobrze dopasowane do warunków panujących w danym miejscu. Może to być chłodna hala przemysłowa, magazyn, warsztat albo praca w warunkach zewnętrznych, gdzie nietrudno o deszcz czy wiatr.

Przyda się więc między innymi mechanikom, robotnikom prac budowlanych i wykończeniowych, instalatorom, monterom. Na pewno nie pogardzą nią osoby pracujące w magazynach i na przemyśle oraz przetwórstwie, które często muszą spędzić wiele godzin w chłodnym miejscu. Bluzy robocze przydadzą się także ogrodnikom, osobom zatrudnionym w rolnictwie oraz w firmach sprzątających.

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, które zajmuje się jedną z wymienionych branż, powinieneś zadbać o swoich pracowników i wybrać dla nich odpowiednie bluzy. Dodatkowo, możesz na nich potem wykonać również nadruk z logo i nazwą twojej firmy, który będzie dodatkową reklamą twojego przedsiębiorstwa.

Polar – jeden z najlepszych materiałów na bluzy robocze

Wybierając bluzy dla swoich pracowników, najlepiej będzie sięgnąć po te wykonane z polaru. Gwarantują one uzyskanie wysokiego poziomu ciepła, gdyż materiał ten doskonale chroni zarówno przed chłodem, jak i wiatrem. Uwzględniając, że ma on gramaturę 300 g/m2, możesz być pewien, że będzie też odporny na rozciąganie czy przetarcia. Dzięki temu twoi pracownicy będą mogli naprawdę długo korzystać ze swoich strojów.

Funkcjonalne ubrania robocze

Odzież robocza w sklepie internetowym glovex.com.pl to nie tylko ciepło i wygoda, ale również wysoka funkcjonalność każdego stroju. Tak samo jest też w przypadku polarowych bluz, które odznaczają się łatwym dopasowaniem do sylwetki noszącego za sprawą wielu dostępnych rozmiarów i dodatkowo wszytych w bluzę troczków regulujących. Zaopatrzone zostały w wysokie kołnierze i kaptury, które dodatkowo pomagają w ochronie przed zimnem i wiatrem. Dużą zaletą bluz są także mankiety wykończone ściągaczem, który pomimo dopasowania do ciała, nie powoduje jego nadmiernego ściskania i nie krępuje ruchów.

Funkcjonalne bluzy polarowe wyposażono także w trzy kieszenie zapinane na suwak, które posłużą do przenoszenia drobnych rzeczy, osobistych akcesoriów czy też po prostu do zagrzania rąk. Dla wielu osób zaletą będzie także szeroki wachlarz kolorystyczny ubrań, który sprawi, że na pewno znajdziesz idealne stroje dla swoich podwładnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here