Poznaj tradycyjne piekarniki Electrolux

0
1136

Piekarnik to nieodzowna część wyposażenia naszej kuchni i kulinarne serce naszego domu. Aktualnie możemy w nim nie tylko piec, ale także gotować, rozmrażać itd. Stosujemy go więc zarówno od święta, jak i na co dzień. Niezależnie od okazji, każdemu z nas zależy na wysokiej funkcjonalności i niezawodności naszego urządzenia. Jaki piekarnik wybrać, aby móc polegać na nim w każdej sytuacji? Z pomocą przychodzi oferta tradycyjnych piekarników szwedzkiej marki Electrolux.

Piekarnik tradycyjny – nowe oblicze tradycji

Szwedzka marka Electrolux wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom, którzy cenią sobie autentyczność, wydajność i trwałość swoich sprzętów kuchennych. Pokazuje, że nowoczesna technologia może iść w parze z tradycją. Piekarniki tradycyjne od Electrolux to nowoczesne urządzenia wyposażone w innowacyjne technologie. Cechuje je intuicyjność w każdym szczególe i równocześnie prosta obsługa. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kucharzem lub dopiero poznajesz tajniki gotowania, w ofercie piekarników tradycyjnych Electrolux znajdziesz sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb. Od tej pory przygotowywanie, jak i samo spożywanie potraw będzie sprawiać Ci więcej przyjemności.

Piekarnik CombiQuick – gdy czasu jest niewiele

Planujesz przygotować wykwintny obiad dla rodziny lub znajomych, ale równocześnie prowadzisz nieubłagalną walkę z czasem? Stoisz przed wyborem zaserwowania niedopieczonego dania lub alternatywy, która nie będzie zadowalająca? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Z piekarnikiem tradycyjnym CombiQuick szwedzkiej marki Electrolux nie musisz już wybierać pomiędzy oszczędnością czasu, a jakością i smakiem przygotowywanych potraw. W jaki sposób jest to możliwe? Piekarnik CombiQuick powstały w oparciu o szwedzką intuicyjność i wielofunkcyjność, skraca czas pieczenia potraw o połowę w porównaniu do standardowych urządzeń. CombiQuick łączy w sobie funkcje termoobiegu, mikrofali oraz różnorodnych trybów, które Ty w łatwy sposób dostosowujesz do swoich potrzeb. Wyposażony w funkcję szybkiego nagrzewania, pozwala skrócić czass przygotowywania piekarnika o 40%. To niesamowita oszczędność czasu i energii. Ponadto, piekarnik CombiQuick posiada wentylator zapewniający stały obieg gorącego powietrza, dzięki któremu możesz być pewien, że Twoje popisowe dania będą równomiernie upieczone!

Posiadasz małą kuchnię? Piekarnik CombiQuick jest stworzony dla Ciebie! Dzięki szwedzkiej funkcjonalności i designowi ten kompaktowy piekarnik będzie pasował do kuchni o niewielkim metrażu i może być uzupełniony pozostałymi kompaktowymi produktami z oferty Electrolux.

SurroundCook – piecz zawsze równomiernie

Piekarniki tradycyjne SurroundCook to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na jakości przygotowywanych potraw oraz oszczędności czasu i energii. Zostały wyposażone w funkcję termoobiegu, dzięki której Twoje potrawy zawsze będą upieczone równomiernie. Termoobieg sprawia, że w porównaniu do zwykłych przepisów, potrawy mogą być przygotowywane w temperaturze o 20% niższej. Wbudowany wentylator zapewnia stały obieg gorącego powietrza, co oznacza równomierny rozkład temperatury. Ponadto, w trakcie pieczenia nie musisz obracać swoich potraw ani tym bardziej przekładać na inny poziom. Planujesz świąteczne wypieki? Piekarnik SurroundCook z termoobiegiem umożliwia Ci pieczenie nawet na trzech poziomach równocześnie, a Ty możesz być pewien, że Twoje ciastka i pierniczki będą idealnie upieczone i kruche. Planujesz większe wypieki lub duży rodzinny obiad? Bez obaw! Pojemna komora piekarnika i blacha w rozmiarze XL pomieści Twoje potrawy.

Z piekarnikiem SurroundCook multitasking nigdy nie będzie dla Ciebie problemem. Wbudowany wyświetlacz pokazuje rzeczywisty czas pieczenia. Ponadto pozwala nam ustawić alarm i czas zakończenia pieczenia. Dzięki temu np. podczas przygotowywania kolacji możemy wykonywać kilka czynności w tym samym czasie bez obaw o nasze potrawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here