stoiska handlowe

Badania wskazują, że zarówno krajowy, jak i lokalny rynek gotowy jest do przyjęcia znacznej ilości nowych podmiotów handlowych. Klienci mają różne wymagania. Sprzedaż internetowa ma się bardzo dobrze, jednak ciągle znacząca część klientów decyduje się na zakup w sklepach stacjonarnych. Dlatego inwestycja w sklep lub stoisko handlowe ma dużą szansę powodzenia. W realnych sklepach oprócz oferty handlowej liczy się także wystrój oraz estetyka wykonania mebli.

Doświadczony producent mebli sklepowych

Od ponad trzydziestu lat na polskim rynku działa firma Vitrum Concept. Jest to producent wysokiej jakości mebli sklepowych. Zaplecze firmy do nowoczesna linia produkcyjna i stosowanie najnowszych technologii. Firma ma ogromne doświadczenie nie tylko w produkcji mebli i wyposażenia. Jej załoga posiada także umiejętność dostosowania wyrobów do potrzeb użytkowników, czy sprzedawców oraz kupujących.

Vitrum Concept dostarcza zamówione meble własnym transportem. Meble montowane są przez zatrudnionych przez producenta specjalistów. Wśród klientów firmy znajdują się takie marki jak: Renault, Castorama, RTV Euro AGD, Vision Express, Muzeum Paleobiologii PAN. Warto podkreślić, że wyroby firmy można spotkać nie tylko w Polsce, ale także Niemczech, Francji, Austrii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Nowej Zelandii, Australii, Stanach Zjednoczonych, a nawet w Indiach.

W jakich obiektach sprawdzają się meble Vitrum Concept?

Wyroby tego producenta przeznaczone są do obiektów handlowych i usługowych zajmujących się sprzedażą różnego rodzaju produktów i usług. Stanowią reprezentacyjne tło dla oferty sklepów odzieżowych, jubilerskich, spożywczych. Nadają się do urządzenia sklepu z książkami, prasą, zegarkami, sprzętem RTV. Z powodzeniem są wykorzystywane także w salonach firm telekomunikacyjnych, fryzjerskich czy kosmetycznych.

Meble tego producenta wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością oraz estetyką wykonania. Do ich produkcji wykorzystuje się wyłącznie najwyższej jakości materiały, takie jak płyta laminowana, laminat, szkło, plexi, staron, aluminium. Co istotne, Vitrum Concept, dysponuje swoją własną lakiernią. Klient może zamówić meble w dowolnym, charakterystycznym dla danej marki kolorze.

Jakie rodzaje mebli można zamówić?

Katalog produktów obejmuje szereg mebli oraz ich dodatkowego wyposażenia. W asortymencie znajdują się między innymi:

  • lady sklepowe,
  • gabloty sklepowe,
  • gabloty sklepowe szklane,
  • sklepowe panele ścienne,
  • stoiska handlowe,
  • meble jubilerskie,
  • meble i gabloty muzealne,
  • systemy rurkowe,
  • wieszaki i transportery sklepowe.

Na uwagę zasługuje także bogaty asortyment wyposażenia dodatkowego. Przy okazji można zaopatrzyć się w: broszurniki, koszyki sklepowe, regały na ulotki, zamki do różnych typów drzwi, gablot i szafek, oprawy oświetleniowe, wysłony sklepowe z plexi.

Firma Vitrum Concept oferuje gotowe produkty, ale także realizuje zamówienia na indywidualne życzenie klienta. W grę wchodzą nawet najbardziej nietypowe lub skomplikowane zlecenia. Dla przedstawicieli firmy nie ma rzeczy niemożliwych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here