Niezawodne kasy i drukarki fiskalne

Stałeś się przedsiębiorcą i nie wiesz, jaką kasę lub drukarkę fiskalną wybrać? A może interesujesz się urządzeniami fiskalnymi ONLINE, o których stało się ostatnio głośno? Alfa System to dystrybutor urządzeń fiskalnych, który pomoże Ci w dopasowaniu sprzętu do potrzeb Twojej firmy. Możesz udać się do stacjonarnej placówki lub skontaktować się z obsługą poprzez telefon lub pocztę elektroniczną. Na stronie https://alfasystem.com.pl/ dowiesz się także, kiedy spoczywa na Tobie obowiązek posiadania kasy lub drukarki fiskalnej ONLINE, a kiedy możesz sięgnąć po nie z własnej chęci usprawnienia pracy.

Szeroki wybór kas i drukarek fiskalnych

Alfa System jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń fiskalnych oraz innych sprzętów i systemów, które wspomagają działanie rozmaitych firm. Posiadasz sklep, hurtownię, warsztat, gabinet, biuro, lokal gastronomiczny, hotel lub siłownię? Niezależnie od branży, możesz liczyć na indywidualne podejście do Twoich potrzeb, poparte wiedzą i doświadczeniem. Jeśli prowadzisz sprzedaż produktów lub usług na rzecz osób fizycznych, a Twoje obroty przekraczają 20 000 złotych, Twoim obowiązkiem jest posiadanie kasy lub drukarki fiskalnej.

Przy wyborze kasy istotne będą funkcje, wymiar urządzenia oraz jego konfiguracja. Kasy fiskalne dostępne na sklepie internetowym Alfa System rejestrują sprzedaż, wystawiają paragony, a w zaawansowanych wersjach – umożliwiają integrację z terminalem płatniczym, wystawiają faktury i łączą się z innymi sprzętami usprawniającymi. Produkty różnią się rozmiarami i przeznaczeniem.

Drukarki fiskalne to bardziej zaawansowany towar, który wymaga podłączenia do komputera z oprogramowaniem. Jest świetnym udogodnieniem dokumentującym transakcje. Ułatwia rozpatrywanie reklamacji, wykorzystuje funkcje wybranego programu – warto dopasować go do specyfiki branży. Drukarki najlepszych marek mają wysoką funkcjonalność, ale też dużą intuicyjność obsługi.

Dokonaj zakupu sprawdzonego urządzenia

Jeśli zależy Ci na fachowym doradztwie i dobrym produkcie, skontaktuj się ze sklepem, który dystrybuuje kasy i drukarki fiskalne renomowanych marek. Alfa System sprzedaje (a także serwisuje) urządzenia takich producentów jak NOVITUS, ELZAB, POSNET, DATECS, EMAR, ACLAS, INNOVA i FAREX.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here