Meble z metalu nie tylko do biura?

0
1620

Meble wykonane z metalu kojarzą się głównie z wyposażeniem powierzchni biurowych, archiwów, pomieszczeń obiektów sportowych czy różnej maści warsztatów i pomieszczeń przemysłowych. Głównym powodem jest fakt, że tego typu meble muszą odznaczać się przede wszystkim wysoką odpornością i trwałością – ich wygląd i design są mało znaczące. W ostatnim czasie również i w tym względzie następuje swego rodzaju przewartościowanie.

Metalowe meble w postaci szaf, regałów czy półek kojarzone są głównie z pomieszczeniami biurowymi, gdzie przechowuje się duże ilości ciężkiej dokumentacji, która musi być trzymana w zamknięciu. To również typowy widok w szatniach obiektów sportowych, a także w warsztatach samochodowych, czy innych pomieszczeniach zakładów przemysłowych. Jednym z liderów wśród producentów mebli ze stali jest firma FX Meble, oferująca szeroką ofertę tego typu rozwiązań, przeznaczonych dla biur, przemysłu oraz bibliotek, ośrodków medycznych i innych pomieszczeń.

Solidny i trwały mebel

Firma FX Meble oferuje szeroką ofertę mebli metalowych. Wśród oferowanych mebli znajdują się m.in. metalowe meble biurowe, szafki skrytkowe, meble socjalne/BHP, meble warsztatowe, meble medyczne, szkolne i sportowe, różnego rodzaju szafy, sejfy regały i apteczki. Tego rodzaju meble i regały są dedykowane do pomieszczeń, w których niezbędne jest przechowywanie ciężkich materiałów, jak np. dokumentacji w segregatorach, narzędzi lub środków chemicznych i niezbędny w takim przypadku jest mebel, który utrzyma ich wagę oraz ograniczy dostęp dla osób zewnętrznych. 

Oferowane meble medyczne wyprodukowane ze stali zapewniają nie tylko trwałość, ale również łatwość w utrzymaniu higieny i czystości. Różnego rodzaju szafki metalowe sprawdzają się doskonale jako mebel wyposażenia szatni w szkołach lub obiektach sportowych, umożliwiając bezpieczne przechowywanie rzeczy osobistych. Trudno też wyobrazić sobie profesjonalny warsztat samochodowy bez niezbędnych regałów i metalowych szafek na przechowywanie niezbędnych narzędzi. Produkty oferowane przez firmę FX Meble cechują się niezwykłą trwałością oraz wysoką jakością wykonania, co sprawia, że są w stanie bezawaryjnie służyć przez wiele lat.

Nowy, lepszy design?

W ostatnim czasie w kwestii aranżacji i wystroju wnętrz zaczynają dominować nurty nowoczesne i designerskie, często szokujące swoimi rozwiązaniami. Metalowe meble również doczekały się swojej aranżacji na potrzeby prywatnych mieszkań. Zwolennicy chłodnych i surowych wnętrz są zachwyceni ich funkcjonalnością, a także trwałością oraz co najważniejsze – niezwykle oryginalnym wyglądem. Metalowa szafa, czy regał z szufladami to niezwykle oryginalne rozwiązanie aranżacji w salonie utrzymanym w minimalistycznym stylu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here