Kuchnia na wymiar – oryginalne i lepsze rozwiązanie? Komu zlecić jej realizację?

Istnieje wiele firm, które posiadają w swojej ofercie tak zwane kuchnie na wymiar. Polega to na zaprojektowaniu mebli kuchennych, które w idealny sposób skomponują się z Twoim pomieszczeniem, zarówno pod względem gabarytów, jak i designu. Jednakże spora liczba aranżerów na rynku meblowym nie ułatwia wyboru. Na tle innych wyróżnia się Producent Mebli Szaman. Jaką posiadają ofertę? Czy meble kuchenne na wymiar to rozwiązanie dla Ciebie? Co przemawia na korzyść tej firmy? Dowiedz się o tym z tego artykułu!

Zacznijmy od podstaw

Kuchnie na wymiar są lepsze! I można to potwierdzić biorąc całą odpowiedzialność za te słowa. W końcu wielkie spółki i firmy zajmujące się produkcją mebli nastawione są przede wszystkim na olbrzymi zysk z rynku. Dlatego projektują i realizują meble, które są „uniwersalne”, a masowa skala produkcji powoduje, iż często na próżno szukać tutaj produktów premium, nawet kiedy jakaś linia mebli jest na taką kreowana.

Meble na wymiar – czy ja w ogóle tego potrzebuję?

W morzu tak dużej ilości artykułów meblowych zdawać by się mogło, iż z łatwością wyposażysz swoją kuchnię, prawda? Otóż – nie do końca. Każde pomieszczenie jest przecież inne, niektóre budowane są w dość oryginalny, nietuzinkowy sposób lub są niewielkich rozmiarów, przez co dość trudno będzie Ci znaleźć odpowiednie elementy wyposażenia. Z pomocą przychodzą firmy, takie jak właśnie Producent Mebli Szaman, które realizują meble kuchenne na wymiar na podstawie projektu z uwzględnieniem Twoich wskazówek, indywidualnych preferencji lub rad. Kto sięga po takie rozwiązania najczęściej? Przede wszystkim osoby, które posiadają kuchnie o dość specyficznych wymiarach lub takie, które cenią sobie innowatorski i niepowtarzalny design. W końcu kupując meble od jakiegoś dużego, międzynarodowego sprzedawcy, to wciąż będzie wybór produktu, który gości w wielu domach na świecie. Jeśli lubisz się wyróżniać lub podkreślać indywidualizm wnętrz swojego domu czy mieszkania – musisz mieć oryginalne meble.

Co oferuje mi Producent Mebli Szaman?

Jest to firma zajmująca się aranżacją kuchni działająca na terenie Krakowa i innych miast województwa małopolskiego. To co cechuje Szamana, to kompleksowe usługi i bogata oferta. Nie u każdego aranżera czy stolarni dostaniesz coś więcej ponad zaprojektowanie, wykonanie i ewentualny montaż mebli kuchennych w Twoim domu. Szaman rozumie bogate potrzeby klientów, toteż realizuje kuchnie zarówno o klasycznym, jak i nowoczesnym designie. Jedną z kluczowych rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze zleceniobiorcy dla Twojego projektu, są materiały z jakich meble zostaną wykonane. W Szamanie masz jednak gwarancję najwyższej jakości. Front lakierowane, laminowane, akrylowe, foliowane, szkło-lacobel i wiele więcej – profesjonalna firma nie boi się pokazywać klientom z jakich materiałów będzie korzystać, i kto jest jej dostawcą. Meble Szaman to poza tym pewność pełnego wykorzystania i zagospodarowania przestrzeni w Twoim domu. Dodatkowo przy zamawianiu usług aranżacji wyposażenia dla Twojej kuchni, kupisz u Szamana także sprzęt AGD. Ponadto firma realizuje również projekty garderob oraz szaf na wymiar, dzięki czemu będziesz mieć gwarancję, że wszystko w Twoim pomieszczeniu będzie dopięte na ostatni guzik.

Darmowe usługi u Szamana?

Tak, Producent Mebli Szaman przygotował dodatkowo specjalnie dla swoich klientów darmową wizualizację 3D oraz bezpłatny pomiar z wyceną. Jako doświadczona i rzetelna firma – nie każą Ci podpisywać żadnych umów przedwstępnych. W końcu najważniejsze to zadowolić klienta. To nie jest jednak koniec kompleksowej oferty dla klienta indywidualnego, bowiem Szaman ma dla Ciebie również usługę montażu mebli oraz opieki nad nimi, gdyby coś się wydarzyło. Oferta i usługi firmy są niezwykle rozległe, a za renomą samego realizatora stoi ponad 200 wykonanych projektów, 6 lat doświadczenia i setki zadowolonych klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here