Inteligentne rozwiązania zawładnęły naszym życiem już na dobre i nie wyobrażamy sobie istnienia bez nich. Smartfony, które nie tylko pozwalają na kontakt z najbliższymi osobami, ale również prowadzą nas bezpiecznie do domu, a także oferują cały szereg pomocnych aplikacji ułatwiających codzienne obowiązki. Smartwatch, który nie tylko jest zegarkiem, ale również można za jego pośrednictwem odczytywać wiadomości tekstowe lub dzwonić do znajomych. I w końcu inteligentne rozwiązania, które wielkimi krokami wkraczają do naszych domów.

Smart możliwości w architekturze wnętrz

Bynajmniej nie chodzi tutaj o rolety okienne sterowane telefonem czy bramy wjazdowe na pilota, ale przede wszystkim o inteligentne rozwiązania, jakie zostały przemycone do mebli.

Sklep internetowy smartsofa.pl jako pierwszy zaoferował szerokiemu gronu klientów wygodne sofy o ciekawych, innowacyjnych możliwościach. Te fantastyczne i jakże funkcjonalne modele sof zostały wymyślone, a następnie powołane do życia przez zespół kreatywnych młodych ludzi, których łączy pasja tworzenia i nieszablonowego myślenia. Ten dream team oferuje swoim klientom najwyższej jakości sofy różnej wielkości, które można dobierać zgodnie z życzeniem i indywidualnymi potrzebami klienta. Poszczególne modele mogą zostać również spersonalizowane na życzenie przyszłego użytkownika i idealnie dopasowane do jego wymagań. Właśnie takim podejściem do klientów zespół smartsofa.pl zaskarbił sobie serca znacznej ilości osób, którzy zakupili ich niepowtarzalne, innowacyjne i zwyczajnie piękne produkty, które zostały wyprodukowane w Polsce.

Czym jest inteligentna sofa?

Smart sofa to nowoczesny mebel, który można wstawić do salonu, sypialni, pokoju gościnnego czy biura. Już na pierwszy rzut oka można dostrzec, iż znacznie różni się ona od standardowych propozycji znanych sieciówek. Prosta, czysta forma mebla, najwyższa jakość wykonania oraz dbałość nawet o najdrobniejsze detale wykończenia to niezaprzeczalne atuty nowoczesnej sofy. Designerskie przeszycia cieszą oko oraz nadają sofie niepowtarzalny styl i charakter.

Najwyższej jakości materiały obiciowe do zadań specjalnych nie tylko zapewniają najwyższy komfort użytkowania, ale również są plamoodporne. Oznacza to, że są one bardzo proste w utrzymaniu czystości, a co za tym idzie gwarantują długie i wygodne użytkowanie. Na uwagę zasługują również takie detale jak chromowane nóżki, które nadają meblu lekkości i szczypty elegancji.

Jednak inteligentna sofa to nie tylko wygląd, ale również funkcjonalność. Większość modeli została wyposażona w regulowane zagłówki, które można dowolnie odchylać w poszukiwaniu najwygodniejsze pozycji do wypoczynku. Ponadto smart sofa to również dwa regulowane podłokietniki, które mogą służyć nie tylko jako standardowe podparcie, ale również jako podkładka pod laptopa lub poduszka w trakcie popołudniowego wypoczynku. Jednak największą innowacyjnością jest regulowane oparcie, które można ustawić w pozycji siedzącej lub półleżącej. Wszystko zależy od aktualnego nastroju użytkownika, a także jego wymagań – położyć się i obejrzeć ulubiony serial w tv czy usiąść i poczytać książkę?
Inteligentne sofy to nowoczesne meble na miarę XXI wieku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here