Grzejniki kanałowe - gdzie stosować?

Grzejniki pokojowe lub łazienkowe niejedno mają imię. Bywają takie, które rzucają się w oczy – grzejniki dekoracyjne. Ale są też i takie, których cechą jest dyskrecja – grzejniki kanałowe.

Grzejniki kanałowe – funkcjonalna dyskrecja

Grzejniki kanałowe są bardzo dyskretne i subtelne. Zamontowane w kanale podłogowym, dają więcej miejsca w pomieszczeniu. Uwidaczniają się jedynie elegancką kratką wykonaną z drewna lub stali nierdzewnej. Funkcjonalne, efektowne, a jednocześnie efektywne. Doskonale ogrzewają dom, a jednocześnie chronią wnętrze przez napływem zimnego powietrza z tarasu, werandy czy balkonu. Idealnie uzupełniają ogrzewanie podłogowe.

Sprawdzają się nie tylko w prywatnych mieszkaniach, ale również w przestrzeniach publicznych, takich jak hotele, biura czy restauracje. Najskuteczniej ogrzewają, gdy są instalowane w najchłodniejszych pomieszczeniach.

Dla kogo? – Grzejniki kanałowe są idealne dla klientów doceniających walory estetyczne i dyskrecję oraz nowoczesność, efektywność i minimalizm. Dla właścicieli przestronnych, przeszklonych wnętrz.

Inne rodzaje grzejników

 1. Grzejniki dekoracyjne – dobrze komponują się zarówno z nowoczesnymi wnętrzami, jak i tymi bardziej klasycznymi. Są to zarówno grzejniki pokojowe jak i łazienkowe. Są niebanalne i nieoczywiste, często bardzo oryginalne. W wyrafinowany sposób ozdabiają wnętrza. Tworzą unikalny design, zaspokajając estetyczne potrzeby, zapewniając jednocześnie cieplny komfort, a przy okazji zrywając z nudnym, przewidywalnym wzornictwem. Dostępne w różnych wersjach – grzejniki dekoracyjne poziome, z płaską płytą, żeliwne retro, ze stali nierdzewnej, panelowe, loftowe, kwadratowe, okrągłe, trójkątne, finezyjne, szklane, rurowe, wąskie, półokrągłe, narożne, lustrzane, w formie ławki, w wersji mini.

  Dla kogo? Dla klientów ceniących różnorodność i niebanalny design.

 2. Grzejniki łazienkowe – chromowane, z nierdzewnej stali. Funkcjonalne, ekologiczne, o ponadczasowej stylistyce, dobre jakościowo, stylowe i eleganckie. Różnorodne – przez co dobrze komponujące się z wnętrzami urządzonymi w różnych stylach. O bogatej gamie kolorów i wzorów. Trwałe i niezawodne.

  Dla kogo? Dla tych, którzy cenią luksus i uniwersalny styl.

 3. Grzejniki aluminiowe – starannie wyselekcjonowane z najlepszych materiałów zgodnych z normami UNI EN573-3-10204 oraz DIN 1748 oraz powstające w wyniku procesu produkcji odbywającego się zgodnie z normą ISO 9001. Produkowane z czystego aluminium bez dodatku krzemu i miedzi, przez co bardzo lekkie. O jednolitej i gładkiej powierzchni.

  Dla kogo? Dla mieszkańców ceniących jakość i elegancję.

 4. Grzejniki panelowe – zbudowane z poziomych płyt grzejnych. Uzupełniające instalację grzewczą. Funkcjonalne zarówno w salonie, sypialni, kuchni jak i w pokoju dziecięcym. Grzejniki pokojowe dostępne w różnych rozmiarach i zbudowane z różnych materiałów. Wzbogacone w bardzo wytrzymałe osłony boczne oraz górne (w wersji przypominającej grill). Mogą być zarówno montowane na ścianie lub na specjalnym stojaku. Wydajne cieplnie i odporne na szkodliwe czynniki. Sprawdzające się w różnorodnych aranżacjach. Stonowane stylistycznie i o eleganckiej konstrukcji.

  Dla kogo? – dla klientów, którzy cenią smukły, elegancki, stonowany design oraz funkcjonalność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here