pasta BHP

Praca w warsztacie nierzadko wiąże się z zabrudzeniami rąk powstałymi na skutek wykorzystania różnorodnych substancji chemicznych takich jak smary, oleje czy benzyna. W celu oczyszczenia dłoni z trudnych do usunięcia związków należy nieraz użyć silnego preparatu czyszczącego. Jednym z nich jest dobrze znana pasta BHP.

Choć to czyściwo jest już od dawna wykorzystywane, to wciąż wiele osób nie wie jaki rodzaj wybrać, aby skutecznie usunąć konkretny rodzaj zabrudzenia. W tym artykule postaramy się doradzić jaką pastę BHP wybrać do trudnych zanieczyszczeń.

Rodzaje past BHP na współczesnym rynku

Pasta BHP to środek czyszczący przeznaczony do mycia mocno zabrudzonych dłoni. Wybierając pastę BHP należy przede wszystkim wiedzieć, że na rynku można znaleźć jej kilka rodzajów. Pierwsza odmiana to pasta BHP ścierna – poza podstawowymi substancjami czynnymi, w jej skład wchodzą także specjalne substancje ścierne. Dzięki nim brud usuwany jest w szybki i skuteczny sposób. Oczywiście owe substancje są łagodne dla skóry dłoni. Kolejnym rodzajem pasty do rąk jest pasta BHP z piaskiem. Jej przeznaczenie to usuwanie głównie plam ze smoły i smarów. Wybierając ten rodzaj należy pamiętać, że pasta z piaskiem musi koniecznie zawierać również substancje chroniące i pielęgnacyjne dla skóry. Następny rodzaj to pasta BHP mydlana. Jej skład zawiera mydło sodowe, dzięki czemu oprócz czyszczenia rąk można wykorzystać ją również podczas prania. Bardzo dobrze sprawdza się w usuwaniu rozmaitych plam z kombinezonów roboczych, koszul oraz koszulek. Wartą uwagi jest również pasta BHP z gliceryną. Ten rodzaj pasty jest niezwykle delikatny dla skóry, przez co mogą stosować go nawet osoby z bardzo wrażliwą skórą dłoni.

Jaką pastę BHP wybrać?

Jak już wspominaliśmy, przed wyborem pasty BHP należy poznać jej rodzaje, wówczas zakup odpowiedniego produktu będzie z pewnością o wiele łatwiejszy. Warto również wiedzieć, aby zaopatrywać się w produkty renomowanych firm, które gwarantują wysoką skuteczność i przystępną cenę. Wysokiej jakości pasty BHP oraz inne środki czyszczące można znaleźć na https://i-posprzatane.pl/. Oczywiste jest, że wybór pasty będzie uzależniony od indywidualnych potrzeb, jednak w razie potrzeby warto także zapytać sprzedawcę o najlepsze rozwiązanie produktowe.

pasta

Pasta BHP to niezbędny środek czyszczący w większości warsztatów, zarówno tych niewielkich przydomowych, jak i wielkopowierzchniowych. Przy jej wyborze należy zwrócić uwagę na to do jakiego rodzaju zabrudzeń ma być wykorzystywana, a także jaka ilość będzie najbardziej optymalna dla potrzeb pracowników danego zakładu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here