To nie jest kolejny, zwyczajny czujnik dymu. To urządzenie, które wyznacza absolutnie nowy standard w tej kategorii zabezpieczeń. Zawsze działamy w sposób nieprzypadkowy, gdy tworzymy rozwiązania sygnowane naszą marką, wszystko musi działać perfekcyjnie. FIBARO Smoke Sensor to element nastawiony na kompleksową ochronę. Nie tylko Twoją, także Twoich bliskich. Co więcej, jego obecność będzie doskonale komponowała się z wieloma wnętrzami, zważywszy na elegancję i bardzo stylowy wygląd. Niewielki przedmiot, wielkie spektrum możliwości. Poznaj na: https://www.fibaro.com/pl/products/smoke-sensor/.

Całodobowa ochrona przeciwpożarowa

Wiadomo, że czasem zagrożenie pożarem może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie. Dzięki Smoke Sensor zyskujesz połączenie – czujnika oraz alarmu przeciwpożarowego w jednym urządzeniu. Poza tym, masz tu jeszcze więcej niż można byłoby spodziewać się po standardowych urządzeniach tego typu. Termometr pozwoli odnotować znaczny wzrost temperatury. Sam czujnik dymu to jedno, ale zdarzenie będzie tutaj sygnalizowane jeszcze dwoma elementami. Po pierwsze mamy do czynienia z obecnością alarmu dźwiękowego. Dodatkowo występuje na pokładzie także światło ostrzegawcze, stanowiące dodatkowy bodziec ułatwiający poinformowanie o zagrożeniu.

Inteligentny czujnik dymu polskiej produkcji

Na czym polega jego inteligentny charakter? Między innymi na bardzo sprawnej komunikacji. To znaczy- gdy zostanie aktywowany czujnik dymu, co stanowi następstwo wykrycia zagrożenia, natychmiastowemu uruchomieniu podlega scena alarmowa. Błyskawicznie otrzymasz powiadomienie na swój telefon, niezależnie od tego gdzie i jak daleko od domu jesteś w danym momencie. Co to daje? Przede wszystkim zyskujesz kompletną kontrolę nad sytuacją i bieżący wgląd w nią, by móc reagować zanim dojdzie do katastrofalnego w skutkach zdarzenia.

Przepiękny Intercom prosto z Polski

Tak jest, nie można odmówić temu czujnikowi dymu świetnego wyglądu. Jednak tu liczy się wnętrze. Bo dzięki zarządzaniu głosowemu będziesz w stanie szybko kontrolować sytuację. Nawet wówczas, gdy nie masz swojego smartfona pod ręką. Tutaj świetnym rozwiązaniem będzie zarządzanie głosowe. Zwyczajnie zadajesz pytanie lub wydajesz polecenie. Tym samym, otrzymasz na przykład informację o tym ile wynosi temperatura w konkretnym pomieszczeniu. To niekwestionowana wygoda i pełna kontrola sytuacji.

Kluczowe jest rozmieszczenie

Gdy czujnik dymu umieścisz w strategicznych miejscach, jak na przykład w najczęściej zajmowanych przez domowników obszarach, zyskasz sto procent kontroli nad bezpieczeństwem. Gdy sterujesz poziomem czujności Smoke Sensor, dopasujesz jego działania do każdej przestrzeni, tym samym mając gwarancję wyjątkowego poziomu bezpieczeństwa.

To rozwiązanie, które wyznacza nowe standardy w zabezpieczaniu tej kategorii. Poznaj z bliska ten produkt, odkryj jak wiele korzyści wiąże się z wykorzystaniem go w domu. Bezpieczeństwo zyskuje tutaj wyjątkowy wymiar. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, po prostu odwiedź stronę https://www.fibaro.com/pl/products/smoke-sensor/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here