Życie w dużej metropolii jest ekscytujące, szczególnie dla osób szukających śródmiejskiego stylu życia

Życie w dużej metropolii jest ekscytujące, szczególnie dla osób szukających śródmiejskiego stylu życia. Ale jeśli pewnego dnia zdecydujesz się na rozważanie domów na sprzedaż w Biedrusku, poza granicami miasta Poznania, wkrótce odkryjesz, że istnieje wiele wspaniałych zalet, które wiążą się z życiem poza dużym miastem, i które z pewnością pokochasz.

Gościnność małego miasta

Jest coś czarującego w poczuciu wspólnoty, którą czujesz w małym miasteczku, a Biedrusko jest jednym z takich czarujących małych miejscowości. Od przyjaznych właścicieli sklepów na rynku, po sąsiedzkie dzielnice i wspierającą społeczność, życie jest trochę słodsze, bardziej przyjazne i zachęcające. Nie czujesz się tak anonimowy, masz więcej znajomych, znasz imiona swoich sąsiadów. Zawsze jest ktoś, kogo możesz poprosić o przysługę i pomoc.

Niższe koszty utrzymania

Biedrusko oferuje bardziej przystępne ceny nieruchomości, niż ich cenowe odpowiedniki w sąsiadującym mieście Poznaniu. Ta sama zasada obowiązuje, jeśli chodzi o codzienne potrzeby, takie jak artykuły spożywcze, służbę zdrowia, placówki edukacyjne itd.

Cisza i spokój

W małym miasteczku życie jest spokojniejsze. Jednak mimo tego, że żyjąc tam można rozkoszować się nieco wolniejszym i mniej stresującym stylem życia, można również w łatwy i szybki sposób dostać się do miasta, jeśli to tam zlokalizowany jest zakład pracy, lub jeśli ma się ochotę na rozrywkę typu teatr czy kino.

Więcej parków i zielonej przestrzeni

Podczas gdy Poznań jest wyjątkowym dużym miastem z ilością zielonej przestrzeni jaką oferuje, wciąż nie ma takiej ilości flory i fauny, jaką oferuje Biedrusko. Od 1994 roku obszar ten posiada status Obszaru Chronionego Krajobrazu, oraz jest objęty programem Natura2000.

Łatwiejsze dojazdy do pracy

Mniej osób zamieszkujących Biedrusko oznacza mniej czasu stania w korkach. Dojazd do najbliższych sklepów, domów przyjaciół lub ulubionego kawałka zieleni w celu pójścia na spacer z psem zajmuje tutaj kilka minut. Ponadto w ciągu ostatnich kilku lat Biedrusko zostało włączone do poznańskiego systemu komunikacji miejskiej, dzięki temu połączenia są częste i wygodne, nawet jeśli nie posiada się własnego środka transportu.

Odwiedź stronę internetową www.mieszkaniawbiedrusku.pl, aby poznać ofertę dewelopera budującego kompleks trzech jednorodzinnych budynków dwulokalowych, i aby zacząć cieszyć się wszystkimi zaletami życia poza wielkim miastem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here