Czarny zestaw prysznicowy bohaterem eleganckich łazienek

0
Czarne zestawy prysznicowe

Sposób aranżacji i wystroju pomieszczenia łazienkowego odgrywa kluczową rolę dla dobrego samopoczucia i komfortu osób korzystających z walorów tego wnętrza, dlatego odpowiedni dobór kafli, mebli i ceramiki oraz baterii gwarantuje udany design salonu kąpielowego. Czarny zestaw prysznicowy fantastycznie wpasowuje się w wystrój współczesnych łazienek, podkreślając elegancję, szyk i klasę tych pomieszczeń.

Elegancki i oryginalny design salonu kąpielowego

Umiejętny dobór kolorów, płytek i ceramiki oraz dodatków do pomieszczenia łazienkowego sprawia, że prezentuje się ono bardzo okazale, ciesząc oko domowników i stając się powodem do dumy i zadowolenia. Decydując się na zakup czarnego zestawu prysznicowego, można mieć pewność, iż łazienka będzie wyglądała zjawiskowo, bowiem szalenie atrakcyjny design tego panelu gwarantuje udaną stylizację wnętrza. Większość ludzi nie zwraca zbytniej uwagi na kolor i formę baterii prysznicowych w swoich łazienkach, a tymczasem to właśnie one stają się nie tylko funkcjonalną, ale i podkreślającą charakter i styl pomieszczenia łazienkowego dekoracją. Czerń nigdy nie przestaje być modna, więc śmiało można ją umieszczać w łazienkach, by uzyskać zapierający dech w piersiach efekt. Czarne zestawy prysznicowe dodają elegancji i szyku łazienkom sprawiając, że te prezentują się bardziej wytwornie i nietuzinkowo. Ponadto czerń pięknie komponuje się z większością barw, dlatego bez obaw można po nią sięgać nie tylko w postaci różnego rodzaju drobnych akcesoriów łazienkowych, ale i zestawów prysznicowych, które diametralnie odmieniają wygląd tego pomieszczenia.

Nowe oblicze baterii prysznicowych

Producenci baterii łazienkowych oferują klientom nowy wymiar baterii prysznicowych, które wyróżniają się zupełnie nowym, odmiennym designem. Taki właśnie jest czarny zestaw prysznicowy, który zachwyca prostą, ale jakże szykowną formą, znakomicie odnajdującą się zarówno w salonach kąpielowych nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w klasycznym tonie. Modne marmury, szarości, beże czy biele będą przepięknie harmonizowały z czarnymi zestawami prysznicowymi, tworząc szalenie oryginalną, wysmakowaną i godną uwagi stylizację łazienkową. W takim wnętrzu wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i higieniczne muszą sprawiać domownikom ogromną przyjemność, rozpieszczając ciało oraz ciesząc oczy. Warto więc pokusić się o wybór takich zestawów prysznicowych i mieć pewność, że pomieszczenie łazienkowe będzie olśniewać klasą, szykiem i niepowtarzalnym urokiem, a nie tylko chwilową modą.

Gzymsy oświetleniowe LED

0
listwa gzymsowa

O ile jeszcze kilkadziesiąt lat temu jako oświetlenie stosowane były jedynie lampy z tradycyjnymi żarówkami, to w dzisiejsze czasy możemy nazwać epoką oświetlenia LED. Wykorzystywane są one zarówno w światłach samochodów, oświetleniu ulicznym jak również w naszych domach. Jednym z ciekawszych rozwiązań oświetlenia wnętrza są gzymsy ze światłem punktowym LED, które umożliwiają osiągnięcie nastrojowego klimatu, dostosowanego do indywidualnych upodobań.

W której firmie zakupić pokrycia dachowe?

0
W której firmie zakupić pokrycia dachowe

Wszystkie elementy, które wykorzystuje się do budowy domu są niesamowicie istotne, ponieważ to od nich zależy trwałość i wytrzymałość przez wiele lat. Bardzo ważne są same fundamenty, ale również odpowiednie pokrycia dachowe oraz fachowy montaż.

Co jest potrzebne do budowy dachu w Warszawie?

Niezależnie od konstrukcji naszego dachu, do wykonania pokrycia niezbędnych będzie wiele elementów. Można zdecydować się na to, aby zakupić pojedyncze elementy w wielu różnych miejscach, ale zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest nabycie kompletnej więźby dachowej, łat i kontrłat, aby wykonać szkielet konstrukcji dachu.

Profesjonalną pomoc w tym zakresie oferuje Grupa Dekarska Kowalscy, która przedstawia swoją ofertę pod adresem internetowym: https://www.dachkowalscy.pl. Firma działa na rynku od kilkudziesięciu lat, dzięki czemu ma bogate doświadczenie oraz wykwalifikowanych pracowników posiadających odpowiednie umiejętności oraz wiedzę.

W skład oferowanych usług wchodzi: wykonanie pokryć dachowych, montaż konstrukcji ciesielskich, profesjonalne doradztwo, obróbka dekarska na zamówienie, bezpieczny i specjalistyczny transport oraz współpraca z projektantami, konstruktorami i nadzór budowlany. Decydując się więc na położenie dachu w Warszawie, możemy skorzystać z usług jednej firmy i mieć pewność, że pokrycie dachowe zostanie położone zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Gdzie najlepiej zamówić dach?

Kiedy będziemy poszukiwać odpowiedniej firmy oferującej materiały potrzebne do budowy dachu, warto postawić na taką, u której dostaniemy wszystkie niezbędne elementy. Dobrym rozwiązaniem jest przedsiębiorstwo specjalizujące się tej branży, ponieważ otrzymamy tam fachowe doradztwo w sprawie doboru odpowiednich tworzyw na dach.

Jeżeli dopiero planujemy budowę dachu w Warszawie i kalkulujemy wszelkie koszty, to najbardziej opłacalnym przedsięwzięciem będzie zakup dachówki wraz z profesjonalnym montażem. Podpiszemy wtedy tylko jedną umowę i będziemy mieli pewność, że jakość wykonanych usług będzie na wysokim poziomie.

Jak prawidłowo zainstalować fotowoltaikę w Lublinie?

0
Jak prawidłowo zainstalować fotowoltaikę w Lublinie

Prawidłowy montaż paneli fotowoltaicznych oraz ich odpowiednie usytuowanie to dwa główne czynniki, które mają największy wpływ na ich wydajność oraz opłacalność zastosowania. Żeby funkcjonowały w prawidłowy sposób, muszą być zamontowane w miejscu niezacienionym oraz ustawione pod odpowiednim kątem, aby czerpały jak najwięcej energii ze słońca.

Gdzie najczęściej instaluje się fotowoltaikę w Lublinie?

Panele fotowoltaiczne posiadają dość dużą powierzchnię i dlatego niewiele osób decyduje się na to, aby zamontować je obok swojego domu. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest dach budynku, ponieważ dociera tam najwięcej promieni słonecznych, a cała instalacja nie zajmuje miejsca na działce.

Największa moc fotowoltaiki osiągana jest, wtedy gdy cały system skierowany jest w stronę słońca. Najlepiej jest je skierować na południe i pochylić pod kątem 30-40° do poziomu. Będą wtedy pracować na najwyższych, możliwych obrotach.

W jaki sposób prawidłowo zamontować panele fotowoltaiczne?

Niektórym osobom wydaje się, że montaż fotowoltaiki jest bardzo prosty. Wystarczy tylko zamontować panele, podłączyć falownik i już wszystko pięknie działa. Jednak tak naprawdę takie działanie wymaga znacznie większego wysiłku, a przede wszystkim doświadczenia i wiedzy w tym temacie.

Dlatego należy korzystać tylko ze sprawdzonych film zajmujących się takimi zadaniami od wielu lat. Sprzedaż oraz montaż fotowoltaiki w Lublinie można znaleźć na stronie: https://freesun.pl. Firma zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy na miejscu u klienta dokonają pomiarów i na tej podstawie przygotują odpowiedni system do produkcji energii ze słońca.

Przy montowaniu należy pamiętać o tym aby pod panelem, a powierzchnia dachu zastosować przerwę, która umożliwi chłodzenie oraz wentylacje. Panele muszą także zostać zamontowane na specjalnej konstrukcji, która najczęściej wykonana jest z aluminium.

Montażu nie można przeprowadzić w miejscu, gdzie występują gazy palne albo może być narażona na oddziaływanie czynników chemicznych. Do wszystkich sprzętów zamontowanych na dachu trzeba mieć także odpowiedni dostęp, ponieważ wymagają one prac naprawczych i regularnych konserwacji. Dlatego wszystko musi być idealnie zaprojektowane i wykonane.

W jaki sposób wybrać wagę sklepową?

0
W jaki sposób wybrać wagę sklepową

Waga to właściwie nieodłączny element wyposażenia każdego sklepu, który zajmuje się sprzedażą. Jej wybór nie należy jednak do najłatwiejszych, bowiem rynek elektroniczny oferuje nam wiele produktów, które na pierwszy rzut oka niczym się nie różnią. Jakie rodzaje wag sklepowych możemy wyróżnić? Na co zwrócić uwagę wybierając wagę? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników.

Jakie rodzaje wag sklepowych możemy wyróżnić?

Wśród wag sklepowych możemy wyróżnić te proste, kalkulacyjne, etykietujące, kasowe, kontrolne i magazynowe. Każde z nich różnią się nieco od pozostałych. Te pierwsze są najczęściej spotykane. Ich zadaniem jest jedynie pokazywanie wagi produktów, które są położone na szalce. Jeśli chodzi o wagi kalkulacyjne- posiadają wewnętrzną pamięć, która to umożliwia zaprogramowanie dowolnych cen towarów, w konsekwencji możliwe jest szybkie obliczenie kwoty do zapłaty. Wagi etykietujące natomiast usprawniają obsługę klientów, bowiem oni sami mogą zważyć produkt i nakleić na nim karteczkę, która jest bezpośrednio kasowana przez pracownika sklepu. Wagi kontrolne są w stanie zliczyć dokładną ilość towaru, dodatkowo charakteryzują się ponadprzeciętną odpornością na uszkodzenia zewnętrzne. Wagi magazynowe umożliwiają dokładną kontrolę ilości towaru. Wysokiej jakości wagi znaleźć można na stronie https://www.mezametlublin.pl/oferta/wagi-sklepowe.

Na co zwrócić uwagę wybierając wagę?

Wybierając wagę do sklepu powinniśmy zwrócić uwagę na zakres ważenia. Jest to szczególnie istotne, jeśli w sklepie posiadamy produkty o dużej masie. Ważne jest, aby urządzenie współpracowało z komputerem czy też kasą fiskalną. Można tego dokonać za pośrednictwem specjalistycznych złącz komunikacyjnych RS-232 bądź USB. Warto także dowiedzieć się czy waga może być zasilana a pomocą baterii bądź akumulatora. W niektórych przypadkach pomocna może okazać się funkcja liczenia sztuk. Naszą uwagę powinna przykuć możliwość drukowania etykiet.

Rusztowanie Plettac – czym wyróżnia się spośród pozostałych?

0
Rusztowanie Plettac

Zapewne wiele osób znających się na branży budowlanej doskonale zna firmę Plettac. Jest to producent systemów rusztowań, które cieszą się coraz większą popularnością nie tylko na terenie Polski, ale także poza granicami kraju, w obrębie europejskim. Co powinniśmy wiedzieć na temat rusztowania Plettac? Gdzie możemy dokonać zakupu tego sprzętu budowlanego? W celu uzyskania odpowiedzi na te pytania serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu, który z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości.

Co powinniśmy wiedzieć na temat rusztowania Plettac?

Nie da się ukryć, że wybór rusztowania nie należy do najłatwiejszych. Jest to dość odpowiedzialne zadanie, bowiem zależy nam zarówno na maksymalizacji bezpieczeństwa, jak i komfortu. Z pewnością godne uwagi są profile rusztowań marki Plettac. Spośród pozostałych wyróżniają się tym, że wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Charakteryzują się tym, że są bardzo stabilne, a ich wykonanie jest niezwykle solidne. Rusztowania te posiadają gwiazdkowe trzpienie- jest to gwarancja bezpiecznego zawieszania pomostów. System zaopatrzony jest w wiele dodatkowych elementów, dzięki którym możliwe jest dostosowanie sprzętu do panujących warunków.

Gdzie możemy dokonać zakupu rusztowania Plettac?

Zastanawiasz się, gdzie zakupić rusztowanie Plettac? Spieszymy z odpowiedzią! Z pewnością warto zwrócić uwagę na firmę Pro-Men, która na rynku krajowym działa już od jakiegoś czasu i z roku na rok jeszcze dynamiczniej rozwija swoją działalność. Zajmuje się ona zarówno dostarczaniem rusztowań, jak i ich instalacją. Firma cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Dlaczego zdecydować się właśnie na takie rozwiązanie? Pro-Men możemy rozpoznać po niezawodności, profesjonalizmie, elastyczności, dbałości o klienta. Dlatego też jeśli w sposób szczególny zwracasz uwagę na bezpieczeństwo transakcji i efektywność, warto zdecydować się na wcześniej wspomnianą firmę. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie https://promen.com.pl/rusztowania/rusztowania-plettac.

3 kroki do zakupu mieszkania w Lublinie

0
3 kroki do zakupu mieszkania w Lublinie

Wielu ludzi marzy o tym, aby w końcu przeprowadzić się do swojego, własnego mieszkania. Najczęściej wybieramy nieruchomość, która znajduje się w centrum miasta lub w dobrej lokalizacji. Dobrze jest również wybrać taki dom na sprzedaż w Lublinie, który będzie posiadał dodatkowe udogodnienia.

Badanie zdolności kredytowej przed zakupem mieszkania Lublinie.

Zanim rozpoczniemy proces przeglądania różnego rodzaju ofert i ogłoszeń z mieszkaniami na sprzedaż w Lublinie, należy na początek dokładnie oszacować, ile jesteśmy w stanie zainwestować w nowe mieszkanie. Głównie od tego będzie zależeć, jaką kwotę możemy przeznaczyć na nową nieruchomość, co pozwala zawęzić zakres poszukiwań. Po ustaleniu zdolności kredytowej dokładnie dowiemy się, na które mieszkanie nas stać. Trzeba pamiętać również o tym, że inwestycja nie kończy się wraz z zakupem nowego domu, ponieważ dodatkowe środki musimy przeznaczyć również na remont i urządzenie.

Zakup odpowiedniego domu w Lublinie.

Kiedy już dokładnie dowiemy się, na jakie mieszkanie w Lublinie nas stać, możemy przejść do poszukiwań. Najczęściej głównymi kryteriami są kwota, powierzchnia oraz lokalizacja. Decydując się na konkretną nieruchomość, dobrze jest sprawdzić, jak wyglądają udogodnienia oraz infrastruktura. Szeroką ofertę nowoczesnych mieszkań w Lublinie można znaleźć na stronie internetowej: http://www.domlublin.pl. Wybierając odpowiedni dom, warto zwrócić uwagę na komunikację miejską, punkty rekreacyjne, dojazd do centrum, dojazd do szkół i placówek oświatowych oraz najbliższe punkty usługowe i handlowe.

Sprawdzenie dewelopera przed nabyciem mieszkania.

Kiedy już przeprowadzimy research rynkowy, prawdopodobnie ustalimy tylko dwie konkretne nieruchomości, które są idealnym wyborem dla nas. Zanim zdecydujemy się na podpisanie umowy kupna-sprzedaży, dobrym pomysłem jest także sprawdzenie doświadczenia dewelopera. Osoba decydująca się na zakup może poprosić od sprzedawcy prospekt informacyjny wraz ze szczegółami konkretnej inwestycji, aby dokładnie zobaczyć, jaki jest plan zagospodarowania znajdujących się obok działek oraz czy w promieniu kilometra planowane są jakiekolwiek inne inwestycje. W ten sposób będziemy mogli zakupić mieszkanie w Lublinie, które jest dla nas najbardziej atrakcyjne.

Jak ciekawie urządzić salon? 3 proste sposoby

0
Jak ciekawie urządzić salon

Wystrój salonu wymaga dopracowania — czasem z pozoru nieistotne detale decydują o ostatecznym charakterze aranżacji. Zastanawiasz się, jak urządzić salon? Przygotowaliśmy zestaw ciekawych sposobów, które pomogą ci w osiągnięciu pożądanego efektu.

Urządzając salon, konieczne jest odpowiednie skomponowanie mebli, a także odcieni i faktur ścian oraz podłogi. To jednak nie wszystko. Ostateczny sznyt wnętrzu nadają akcesoria. To od ich doboru zależy ostateczny charakter aranżacji. Dywany, dekoracje ścienne, oświetlenie, rośliny, zasłony i firany — trudno wyobrazić sobie bez nich piękny i przytulny salon!

Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, o których warto pamiętać, urządzając pokój dzienny.

rośliny

#1 Przygarnij rośliny

Sukulenty, kaktusy, rośliny tropikalne i śródziemnomorskie — różnorodność gatunków dostępnych na rynku jest naprawdę spora. Rośliny doniczkowe uczynią twoje wnętrza piękniejszymi, ale też przyjaźniejszymi. Oczyszczą dla ciebie powietrze, co jest ważne zwłaszcza w miastach mających problem ze smogiem — pyły zawieszone i toksyczne gazy mogą dostawać się do wnętrz przez systemy wentylacyjne i nieszczelne okna. W oczyszczaniu powietrza pomoże ci choćby popularny skrzydłokwiat, paprotka, sansevierie czy epipremnum. Nie masz ręki do roślin? Może warto zdecydować się na sztuczne?

Pamiętaj, że każdy kwiat znacznie ładniej prezentuje się w stylowej doniczce. Do wyboru masz donice na podstawce, zawieszane, ozdobne, minimalistyczne czy w ciekawych kształtach takich jak np. twarz.

doniczki

#2 Dodaj etniczne, różnobarwne elementy

To dobra rada zwłaszcza dla posiadaczy pomalowanych na biało salonów urządzonych w monochromatycznym stylu. Jeden dodatek w intensywnym odcieniu może wspaniale przełamać tę stylistykę, nadając wnętrzu bardziej przytulnego charakteru. Może zdecydujesz się na przykład na patchworkową zasłonę lub wariant stworzony z różnobarwnych tekstyliów na wzór indiańskiego dywanu? Efekt będzie spektakularny.

Na tle aranżacji, w których dominuje biel, świetnie prezentują się też meble w soczystych odcieniach, jak choćby turkus czy czerwień.

A może chcesz się zdecydować na zawieszenie mapy świata?

mapy świata

#3 Mieszaj stylistyki

Eklektyczny styl nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli chcesz nieco przełamać prostą, nowoczesną estetykę, dobrym pomysłem może okazać się wybór klasycznych, ozdobnych firanek w starym stylu. Połączenie plisowanej firany wykonanej z nabłyszczanego materiału z nowoczesnymi meblami będzie wyglądać lepiej, niż się spodziewasz! Możesz również zrobić odwrotny eksperyment, łącząc nowoczesne zasłony z klasycznym wystrojem. Co powiesz na proste, modne firany z efektem lnu, którą wyróżnia niespotykana tekstura? A może spodobają ci się dwukolorowe gotowe firany do salonu o prostym fasonie? Nie obawiaj się eksperymentów — tworzenie eklektycznych aranżacji to wspaniała zabawa!

firany

Nasze wskazówki pomogą ci ożywić wystrój salonu niskim kosztem. Wystarczy zakup zasłony, firany, czy rośliny doniczkowej, by zupełnie odmienić jego charakter!

Artykuł sponsorowany.

Przeprowadzki Sopot – szybko i wygodnie

0
Przeprowadzki Sopot

Każdy z nas przynajmniej raz w ciągu swojego życia przeprowadzał się do nowego miejsca. Jak wiadomo przenosimy to nie tylko fala  pozytywnych emocji, ale także stresu. Musimy nie tylko dopilnować wszelkiego rodzaju formalności, ale także przewieźć cały swój dobytek do nowego domu czy mieszkania. Co zrobić aby nie było to skomplikowane i budzące negatywne emocje? Zatrudnij firmę przeprowadzkową z Sopotu. Znajdziesz ją używając hasła przeprowadzki Sopot.

Przeprowadzka – dlaczego budzi tyle emocji?

Nowy dom czy mieszkanie to miejsce w którym rozpoczynamy kolejny etap życia. Tak duża zmiana może wiązać się z gamą rozmaitych emocji. Podekscytowanie, radość z powodu urządzania nowego gniazda. Ale może wiązać się to także z napięciem i stresem. Przy przeprowadzce np. z miasta Gdańsk do Sopot należy pamiętać o wielu rzeczach. Ponadto musimy zastanowić się nad tym w jaki sposób przewieźć meble oraz nasz dobytek do nowego domu.

Nawet jeśli nowe miejsce zamieszkania nie znajduje się daleko bardzo trudno bez wsparcia poradzić sobie z przewozem mebli czy elektronicznych sprzętów. To rzeczy ciężkie, które nie zawsze możemy zdemontować. Wobec tego nie zmieszczą się one w samochodzie osobowym czy mniejszym dostawczym. Zamiast głowić się nad różnymi kombinacjami warto zdecydować się na pomoc ekipy od przeprowadzek z Sopotu. Dzięki nim zaoszczędzisz czasu, energię i własne nerwy. 

Firma przeprowadzkowa z Sopotu – czym się zajmuje? 

Specjaliści od przeprowadzek z miasta Sopot pomogą Ci nawet z najcięższym i najbardziej niekształtnym meblem. Dzięki sporej ilości miejsca w transporcie do przewozu, twoje rzeczy szybko i bezpiecznie dotrą w miejsce docelowe. Firma z Sopotu dowiezie twój dobytek w dowolne, nawet najbardziej odległe miejsce znajdujące się w kraju czy za granicą. 

Pracownicy firmy pomagającej przeprowadzić się w nowe miejsce na czas przejazdu zabezpieczą twoje meble oraz inne rzeczy. Dzięki temu w nienaruszonym stanie znajdą się one w twoim wymarzonym domu. Jeśli potrzebujesz kartonów, które umożliwią Ci spakowanie drobniejszych rzeczy, specjaliści od przeprowadzek z Sopotu przywiozą je do twojego obecnego miejsca zamieszkania.

Specjaliści od przeprowadzek z miasta Sopot pomogą Ci także przy przenoszeniu oraz wnoszeniu mebli do twojego nowego domu czy mieszkania. 

Gdzie szukać firm przeprowadzkowych z Sopotu? 

Firmy zajmują się przeprowadzkami, które posiadają swoją siedzibę w Sopocie reklamują się między innymi za pomocą stron www. Ich strony znajdziesz wpisując w Google zwrot przeprowadzki sopot Znajdziesz na nich wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję. Pamiętaj aby wybrać firmę, która spełni wszystkie twoje oczekiwania.

Niezawodne kasy i drukarki fiskalne. Skorzystaj z fachowego doradztwa

0
Niezawodne kasy i drukarki fiskalne

Stałeś się przedsiębiorcą i nie wiesz, jaką kasę lub drukarkę fiskalną wybrać? A może interesujesz się urządzeniami fiskalnymi ONLINE, o których stało się ostatnio głośno? Alfa System to dystrybutor urządzeń fiskalnych, który pomoże Ci w dopasowaniu sprzętu do potrzeb Twojej firmy. Możesz udać się do stacjonarnej placówki lub skontaktować się z obsługą poprzez telefon lub pocztę elektroniczną. Na stronie https://alfasystem.com.pl/ dowiesz się także, kiedy spoczywa na Tobie obowiązek posiadania kasy lub drukarki fiskalnej ONLINE, a kiedy możesz sięgnąć po nie z własnej chęci usprawnienia pracy.

Szeroki wybór kas i drukarek fiskalnych

Alfa System jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń fiskalnych oraz innych sprzętów i systemów, które wspomagają działanie rozmaitych firm. Posiadasz sklep, hurtownię, warsztat, gabinet, biuro, lokal gastronomiczny, hotel lub siłownię? Niezależnie od branży, możesz liczyć na indywidualne podejście do Twoich potrzeb, poparte wiedzą i doświadczeniem. Jeśli prowadzisz sprzedaż produktów lub usług na rzecz osób fizycznych, a Twoje obroty przekraczają 20 000 złotych, Twoim obowiązkiem jest posiadanie kasy lub drukarki fiskalnej.

Przy wyborze kasy istotne będą funkcje, wymiar urządzenia oraz jego konfiguracja. Kasy fiskalne dostępne na sklepie internetowym Alfa System rejestrują sprzedaż, wystawiają paragony, a w zaawansowanych wersjach – umożliwiają integrację z terminalem płatniczym, wystawiają faktury i łączą się z innymi sprzętami usprawniającymi. Produkty różnią się rozmiarami i przeznaczeniem.

Drukarki fiskalne to bardziej zaawansowany towar, który wymaga podłączenia do komputera z oprogramowaniem. Jest świetnym udogodnieniem dokumentującym transakcje. Ułatwia rozpatrywanie reklamacji, wykorzystuje funkcje wybranego programu – warto dopasować go do specyfiki branży. Drukarki najlepszych marek mają wysoką funkcjonalność, ale też dużą intuicyjność obsługi.

Dokonaj zakupu sprawdzonego urządzenia

Jeśli zależy Ci na fachowym doradztwie i dobrym produkcie, skontaktuj się ze sklepem, który dystrybuuje kasy i drukarki fiskalne renomowanych marek. Alfa System sprzedaje (a także serwisuje) urządzenia takich producentów jak NOVITUS, ELZAB, POSNET, DATECS, EMAR, ACLAS, INNOVA i FAREX.

ZOBACZ TEŻ